Wpis z mikrobloga

@LazyInitializationException: Polemizowałbym czy Mentzen jest homofobem lub fanatykiem religijnym, ale nie będę tego robił tutaj, bo to jest nieważne w tej kwestii. Chodzi o to, że Just Join IT niestety poszło w polityczną poprawność, dało się zastraszyć przez kilka komentarzy. Mentzen jest co najmniej dobrym specjalistą od podatków i był to gość jak najbardziej trafiony zwłaszcza w kontekście reklamy jego oferty dla IP Box, a opowiadanie o podatkach bardzo ciekawie, a
@Ronaldinho: Buahaha jakies gowno ci sie do wątku przyczepiło. Ten dzban wyzej to Przeciez naczelny rzydek, który w sobotę nawet guzik od windy nie wciśnie i zarzuca komuś innemu fanatyzm religijny. No ja tam wole mentzena niz potomka morderców Chrystusa ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°
@Ronaldinho:
1. Prywatna firma chce coś zrobić.
2. Klienci prywatnej firmy nie chcą.
3. Prywatna firma odwołuje bo widocznie lepiej wyjdzie biznesowo na słuchaniu swoich klientów.

Wyznawcy wolnego rynku płaczą, że prywatna firma robi co chce w granicach prawa. xDDDDDD

Fajna taka wolność, ja mogę robić co chcę i inni też mogą robić co ja chcę. :D
@yggdrasil: Spoko, napisałem tylko, że słąbo, mają prawo robić co chcą. Problemem jest fakt, że firma uległa presji komentarzom pod zapowiedzią live'a (+ może wiadomości prywatne) od osób, które w większości z IT nie mają nic wspólnego, a zleciały się pisać komentarze po mobilizacji na lewicowych grupach :)

Tak się właśnie kończy wolność słowa i zaczyna uleganie terrorowi politycznej poprawności, tego powiedzieć nie wolno, tego gościa nie zapraszamy itp

Beka jakby
Wyznawcy wolnego rynku płaczą, że prywatna firma robi co chce w granicach prawa

To jest prywatna firma. Widoczne bardziej opłaca im się nie przeprowadzac wywiadu. To jest wolny rynek.


@yggdrasil: A pokaż mi kto temu zaprzeczył? Oni mogą robić co chcą, ja mogę oceniać to jako śliskie zachowanie niegodne zaufania
Mentzen jest co najmniej dobrym specjalistą od podatków


@Ronaldinho: mentzen nie ma wykształcenia w kierunku prawnym ani finansowym, nie ma żadnej publikacji w temacie podatków w pismach naukowych, nie ma żadnego konkretnego sukcesu w dziedzinie podatków. Cała jego kancelaria oparta jest na jego popularności politycznej, natomiast doradców podatkowych lepiej znających tematykę są setki, więc żadna strata.