Wpis z mikrobloga

@Arhkoe: mi się Renault Talisman podoba, ale nie mogę zdzierżyć logo Renault - jedno z paskudniejszych jakie są. I jeszcze takie wielkie. Na żywo robi okropny efekt, rujnujący cały pojazd ( ͡° ʖ̯ ͡°)

W Twoim modelu wygląda lepiej
  • Odpowiedz
@Arhkoe: Gratuluje Mirku ;) Ja w zeszłym tygodniu właśnie sprzedałem Renaulta to co się działo z tym autem po 4 lata z salo to jakiś kosmos () w życiu już nie wrócę do tej marki. Mam nadzieję że Ty będziesz zadowolony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Arhkoe gratuluję zakupu, niech posłusznie pożera kilometry ( ͡º ͜ʖ͡º) odkąd kupiłem swoje pierwsze nowe auto, powiedziałem że nigdy więcej używki-polecam ten stan ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Arhkoe: pomysł o wymianie oleju co 15 tys. Przy sprzedaży będziesz miał dobra kartę przetargowa, a sama wymiana oleju z filtrem nie kosztuje majątku.
  • Odpowiedz
wazaj na lakier, niestety w razie rysy nie ma(nie było 3 alta temu) lakieru do zaprawek. Do wyboru miałem jeździć zarysowanym albo malowanie 3 sąsiednich elementów.


@reme_k: do tego lakieru trudno sobie wyobrazić zaprawkę bo „odcień” się zmienia zależnie od kąta patrzenia i pory dnia (nocą wpada w taki jakby pomarańcz) …. ale jest to jeden z najładniejszych kolorów nie tylko w gamie Renault ale w ogóle na rynku więc
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ty wiesz że mamy 2021 rok??? czy w 2000r się zatrzymałeś??

@Igor_SNK: to co, ciapate robią lepszą jakość niż rodowite francuzy? Trzeba mieć coś z garem żeby nie wiedzieć dlaczego renuary ubijają nazwy swoich modeli, szczególnie Laguny.
  • Odpowiedz