Wpis z mikrobloga

Za chwilę jeszcze Krawczyka świętym ogłoszą XD Rozumiem, że to był ważny człowiek dla PL muzyki, no ale kurde bez przesady. Było wielu lepszych artystów od niego, którzy zmarli i nikt im koncertów, pomników, programów nie robił (np. Mirek Breguła). A tu koncerty, pomniki chcą stawiać, pogrzeb transmitują, wywiady robią z żonką w każdym programie z dupy typu Alarm gdzie żonka robi płaku płaku, ostatnie chwile były trudne, mój misio myślał, że to już koniec, a jednak się pogorszyło chlip chlip. I jeszcze na dokładkę ta inba o spadek. No a wczoraj płacząca Edzia Górniak, największy rak całego pseudo koncertu. Cała ta sytuacja jest żenująca i z każdą chwilą coraz bardziej ulewa mi się Krawczykiem i jego twórczością. Nie róbmy z gościa boga.

#krawczyk #tvpis #muzyka
  • 2
@Reiden: pani edytka znalazla czas pomiedzy kontaktami z pozaziemska cywilizacja? Mlodzi moze krawczyka nie znaja, to dzieki tvp maja szanse zapoznac sie z jego muzyka, od tego wlasnie jest misja publiczna.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Reiden: Chyba nic mi nie obrzydziło na jakiś czas jego muzyki jak to co działo się po jego śmierci xD.

Już w prywatne sprawy celebrytów się nie mieszam, ale śmieszne to wszystko XD. Polska...