Wpis z mikrobloga

@kmds: ciekawe jak pogoda się rozwinie, gdyby miało nie być śniegu to kolejne trasy jakie mógłbyś robić to już proste z łańcuchami czyli np. Giewont czerwonym szlakiem i Dolinę 5 Stawów z zejściem przez Szpiglasowy do Morskiego, ale to raczej jak już śniegu nie będzie.
via Android
  • 0
@pilot1123 byłem na Ciemniaku z Kir czerwonym szlakiem przez Pięć. To było wspaniałe przejście.

Myślałem żeby pójść teraz ale trasą Kiry, Przyslop Mietusi, Malołącznik, Krzesanica i zejść czeerownym przez Piec do Kir.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kmds: czemu aż tak? Bez przesady Kozi czy Szpiglas to nie jakieś ciężkie technicznie szlaki dla kogoś kto już pochodził trochę. Kwestia warunków, które jak tu Mirki piszą są obecnie średnie.
@metalfacee: no polecam, skoro już po zachodnich trochę polatał, zaznaczyłem jednak, że nie wiem jaki warun jest obecnie. Byłem 3 tyg temu, warun był w pełni zimowy, było super ale przez ten czas myślałem, że się sporo wytopiło.
@Joterini ja się tylko zdziwiłem, bo kolega chyba chciał jakieś swobodne chodzenie, a nie wyrypę z czekanem w łapie, ale mogę się mylić. Dobrze, że nikt nie zginął, choć już 1 czerwca pojawiały się komentarze, że ta pokrywa niedługo wyjedzie, no i masz. Niebezpieczny czas bardzo.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@metalfacee: Ja poważnie myślałem, że to się wszystko już tam wytopiło ew. tylko jakieś place śnieżne zostały. A tu jednak nadal full zima. No nic całe szczęście kolega miał lepszych doradców a ja nauczkę.