Wpis z mikrobloga

@laminio: on nigdy nie umiał i nie walczył. To jest boom bokserski coś jak Najman 20 lat temu też wygrywał w zaw. boksie
Nie umiał i nie umie walczyć szpilka czy to w boksie czy to innych dyscyplinach
@laminio: Nom, i na dokładkę późniejsza walka samobójcza z Chisorą. Tylko, że sama walka z Wilderem to było miodzio, porażka z Jenningsem i jeden z najlepszych trenerów na świecie zrobili z niego maszynę. Szkoda, że na tak krótko, teraz to dziad do obijania. Szkoda. No ale nie mów, Kasjusza to by zabił w dwie sekundy bo to nie ten level.
@MarlenkaIQ30: Nie masz pojęcia co mówisz, skoro porównujesz go do Najmana.
Szpilka to obecnie rozbity zawodnik, który powinien kończyć karierę, ale walczył o mistrzostwo świata i z Wilderem pokazał się naprawdę z bardzo dobrej strony do momentu ko, więc przestań pisać farmazony które są modne.

@laminio: On już nie ma psychy. Wilder sprawił, że siadło mu coś psychicznie i najpierw zaczął walczyć zachowawczo, bał się atakować. Chisora dokończył robotę bardzo
@PrawdziwyM_89: oglądałem i sledzilem jego poczynania wówczas. Przecież on się tam ośmieszył i nic nie pokazał zwłaszcza, że wilder to najgorszy technicznie mistrz ever. Ja tylko na samiutkim początku miałem nadzieję względem Szpilki, ale dosłownie chwilę. Przyszła pierwsza lepsza walka i już było widać, że to nie jest to. Nigdy nie był maszyną, a jedynie boomem.
Maszyną to był Tyson chłopcze, albo maszyna jest Kamaru Usman z UFC. To są maszyny