Wpis z mikrobloga

Aż mi sie przypomniało jak przy spowiedzi przed bierzmowaniem powiedziałem, te typowe grzechy typu: przeklinałem, kłamałem, ściągałem w szkole. No i mówię, że więcej nie pamiętam. I ten #!$%@? ksiądz, który prowadził bierzmowanie i akurat mnie spowiadał się zapytał czy jestem pewien, że to wszystko co pamiętam... No i powiedziałem, że biłem konia, ja #!$%@? ale to było krindżowe. Jeszcze się pytał jak często to robię i powiedział, żebym przestał. Kilka dni sobie to wypominałem bo mogłem powiedzieć, że to więcej grzechów nie pamiętam, teraz znowu sobie przypomniałem tę żenadę i aż mnie skręca. Wiadomo, po bierzmowaniu byłem z 5 razy w kościele - ciekawe czemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#przegryw #bekazkatoli
  • 29
  • Odpowiedz
@Deleter29 kur a co ja mam powiedzieć jak z dwa lata temu w wieku 17-18 lat byłem w roku z 5 razy u spowiedzi i gadałem że się masturbuję ? Teraz klechę czasem widzę,w sumie nigdy o tym nie myślalem ale dziś sobie przypomniałem i uświadomiłem że to było #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Deleter29: Klasyka, ja zawsze chodziłem do innego księdza, bo jak byłem dwa razy pod rząd u proboszcza, to zaczął coś wypominać czemu nie mogę się powstrzymać. Później jeszcze jakiś czas chodziłem, ale nie poruszałem tematu walenia niemca po kasku a niedługo potem całkiem zrezygnowałem z usług czarnych panów w konfesjonale xd
  • Odpowiedz
@Deleter29: Pamiętam kiedyś poszedłem do obcego kościoła się wyspowiadać w wieku 18 lat. Powiedziałem że palę papierosy to ksiunc zaczął mnie wypytywać ile palę dziennie, czy rodzice wiedzą.. Ja #!$%@?.
  • Odpowiedz