Wpis z mikrobloga

Przymierzam się powoli do kupienia jakiegoś zegarka sportowego do ok. 500 zł. Mam na ten moment wybrany garmin forerunner 35 i polar M430, myślałem też nad garminem vivosport, ale zdaje się, że nie można go zintegrować z zewnętrznym pulsometrem? Czy ktoś zna jakieś lepsze opcje w tym przedziale cenowym? Zegarek nie musi mieć wodotrysków, może być minimalistyczny, wystarczy żeby miał wbudowany GPS żebym nie musiał biegać z telefonem i żeby można było podłączyć pulsometr na klatę. Jakieś opinie/rady?

#bieganie #smartwatch #garmin #polar
  • 10
  • Odpowiedz
No jak sport na poważnie a nie tylko spacerki to zostaje tylko polar i garmin.
Oczywiście pas hr na klatkę piersiowa to must have.
Pozostaje szukać co uda się czasem z używek ustrzelić na olx itp.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
45 jest warty by kupić w 2021 roku czy może coś nowszego warto kupić np 245?

@Hektar4: oba wyszły w tym samym czasie. 45 ma słabszą baterię i mniejszy wyświetlacz. Różni się też konstrukcja paska, zresztą widać to na zdjęciach i zrozumiesz o co chodzi. Jeśli o soft chodzi to jest chyba niemal taki sam. Generalnie do biegania potrzebujesz tylko GPSa i ew. pomiar tętna. Oba mają "Cadence sensor" i są w stanie określić jak szybko stawiasz kroki w trakcie biegu, co bywa przydatne w treningu.

Osobiście wybrałem 245 ze względu na lepszą baterię, większy wyświetlacz (nie wiem czy to wpływa na ilość wyświetlanych pól) i lepszy pasek. No i z ficzerów 2021 ma wbudowane wifi (45 nie ma). To duży plus, bo w sumie nie potrzebujesz praktycznie telefonu.

Ale z 45 też będziesz
  • Odpowiedz
@Paczek_w_masle także na to wychodzi, że dalej warto kupić 245 w 2021 roku. A czy są dostępne dzienne treningi na podstawie naszej aktywności oraz wynik efektywności treningu? Oraz jak trzyma bateria podczas codziennego użytkowania?
  • Odpowiedz
Oraz jak trzyma bateria podczas codziennego użytkowania?

Ciężko mi powiedzieć, bo dość rzadko ładuję, a w międzyczasie zdarza mi się użyć GPSa. Myślę że 5-6 dni to na spokojnie na samym zegarku. Ostatnio jechałem rowerem 3h z włączonym GPS, to bateria spadła o mniej niż 15%, co jest całkiem niezłym wynikiem.

A czy są dostępne dzienne treningi na podstawie naszej aktywności oraz wynik efektywności treningu?

@Hektar4: Są takie wygenerowane przez
Paczekwmasle - > Oraz jak trzyma bateria podczas codziennego użytkowania?
Ciężko mi ...

źródło: comment_1622797758KVT2zlBcxJoeax4q2FIaFq.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz