Wpis z mikrobloga

@Dzyszla: o kurde! ja #!$%@? ale to jest gówno. Ale to u Ciebie stało się kolejnego, bo pamiętam posty Twoje jak gadaliśmy jakiś czas temu. Nawrót po biologicznych?

A miałeś też takie uczucie jakby żyłek/ścięgienek gdzieś tam na powierzchni czy pod powierzchnią kolana? tak że czuć je przy siadaniu czy krótkim chodzeniu? Co dziwne dyskomfort zanika gdy idę przed siebie gdzieś dłużej. Raczej pojawia się albo przy siedzeniu albo staniu, przy
@interpenetrate nie miałem biologicznej, tylko CSA. Po zaprzestaniu leczenia się pojawiło, ale równocześnie miałem urlop gdzie chodziłem bardzo dużo. Myślałem na początku, że uszkodzenie. Ale leczenia nic nie dały, potem palec u nogi spuchł, kręgosłup zaczął boleć... Teraz będą leczył leczyć MTXem.
Po ścięgnach bardzo ból ciągnie. Najgorzej powierzchnia kolana i po boku. Kuleję. Przez moment nie umiałam nogi ani w pełni zgiąć, ani wyprostować. stanie dłużej to strasznie męczy i sztywnieje.
@interpenetrate nie no, ogólnie z tym okulistą to mówię, że ogarniają, jak ktoś potrzebuje.

Skierowanie nie precyzuje jednostki, możesz się z nim udać gdzie chcesz, byle dany oddział w nim był. Możesz poszukać w necie. Ja z rejonu wiem, że derma to kliniczny w Kato lub w Cieszynie mają dobrą opinię, a reumatologia to właśnie Ustroń.