Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jak kupujecie kryptowaluty za fiat? Ja kupuję w bitomacie ale to uciążliwe trochę ale za to anonimowe. Jakie są sposoby kupowania w internecie za waluty fiat bez weryfikacji KYC? Jest jakiś paxful, czy ktoś z tego korzysta?
#kryptowaluty #safemoon #bitcoin
  • 16
@KWWK: proszę bardzo, jak zostaniesz milionerem to nie wypłacisz tego z bitomatu, powyżej 15K obowiązuje KYC,

żeby skorzystać z miliona musisz go zarobić legalnie inaczej trafisz na dywanik do US a wcześniej bank zablokuje ci konto, kupując w bitomacie pozbawiasz się dowodu legalności pochodzenia swoich środków ¯\_(ツ)_/¯
@atari_xd: Ja przy chyba 6 przelewie na kilkanaście tysi miałem blokadę konta. Najlepsze ze to przelewy między najbliższymi w rodzinie a i tak poszło. Po rozmowie z kumplem z banku dowiedziałem się, że każdy przelew powyżej 5k pln już wpada w monitoring, a powyżej 10k pln leci spis takich przelewów do US (pomijam, czy ktoś je przegląda tam, czy nie, ale mają wgląd).
Pany, ale kto kupuje anonimowo by wypłacić nie anonimowo. Jak kupujesz w bitomacie (anonimowo) to może warto też wypłacić w gotówce (anonimowo)?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Silny47: @atari_xd: @KNOUDI: @agent89: nie chodzi mi o wypłaty (póki co:), tylko o łatwość kupowania poprzez przelewy PLN na giełdę a tu trzeba weryfikacji. I tutaj mam obawy przed wysyłaniem skanów dowodu gdzieś do Chin (binance). Serio nikt nie ma obaw przed tym, i tak bez zastanowienia wysyłacie skany dokumentów?
@Dermirek: Twój niepokój jest uzasadniony. Natomiast wszystkie podmioty, które zbierają dane, są przez wyższe instytucje (jako tako) kontrolowane.
Tu właśnie kupić (bez weryfikacji) jest łatwo, a sprzedać/przelać środki trudno. Są giełdy (np: Kucoin do 2 BTC) gdzie możesz handlować bez tego.