Wpis z mikrobloga

@GramofonPannyJanki: Niestety nie za wiele możesz zrobić. Walka w KC jest skrojona pod duel i może nie aż tak jak kolega wyżej napisał, że musisz uciekać, ale jednak z kilkoma przeciwnikami, głównie się trochę cofasz, żeby nie mieć nikogo za plecami i czasami uderzasz, ewentualnie coś czasami skontrujesz. Ktoś kiedyś pisał, że chyba można wyłączyć lokowanie kamery na przeciwniku i wtedy być może jest lepiej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GramofonPannyJanki: w którym etapie gdy jesteś? Jeżeli fabularnie masz już możliwość treningu z tym dowódcą straży z tyłu zamku, to poświęć kilka dni na farmienie skilla z nim, walka z prawdziwą bronią. Jak masz te przyzwoite 15 w danej broni i w obronie to gra staje się łatwiejsza. Jak pisali wyżej ważne jest ustawianie się aby przeciwnicy mieli cięższy dostęp do Ciebie. I fajnie jest też wyczuć moment na kontratak, jak
@Analfighter: @Cyderek: @Analfighter: @Stah-Schek: zacząłem wczoraj, mam 7 siły, gram 2 ręcznymi mieczami ( ͡° ͜ʖ ͡°) potrenowałem trochę z kapitanem, podczas szybkiej podróży napadli mnie w 4 osoby i wszystkich zjechałem bez utraty hp. Kontratak kozak. Ogólnie jak już tu jestem na tagu, macie jakieś tipy? Planuję być charyzmatycznym mieszczaninem z 2 ręcznymi mieczami. Porobiłbym trochę mikstur myślę :D Warto chodzić na polowania?