Wpis z mikrobloga

Ktoś wrzucał to zdjęcie na mirko i powiem szczerze, że jestem w szoku po lekturze komentarzy. Wy naprawdę uważacie takie parkowanie za coś dziwnego i haniebnego? Ja nawet zwyklackim samochodem parkuję zawsze na końcu parkingu z dala od innych aut, bo wiem, że p0lactwo obija drzwiami lakier i chcę tego uniknąć. Gdybym posiadał takiego wypasa wartego tyle kasy, to nie wyobrażam sobie innego parkowania niż to, które widać na fotce. Podjedzie jakiś ciul Dacią Duster, walnie drzwiami i odjedzie bez słowa, bo mu grata nie żal, a ty zostajesz z problemem.

#bmw #samochody #patologiazewsi #patologiazmiasta
Pobierz lysyzlombardu - Ktoś wrzucał to zdjęcie na mirko i powiem szczerze, że jestem w szoku...
źródło: comment_16223710984jdK6C9I1chwhlzAjszqJ7.jpg
  • 52
@dzek: bez baita - naprawdę nigdy Ci nie obili auta? Ja raz nawet miałem tak, że siedziałem w samochodzie na parkingu pod marketem i mi baba bez pardonu walnęła drzwiami w moje XD I jeszcze zdziwiona, że miałem pretensje. A ile mam rysek i obić, które zrobil nie wiadomo kto na parkingu pod blokiem albo gdzieś na mieście, to już nie wspominam.
@Kogutt jako mamuśka z dzieciaczkiem w suvie neguję. Zawsze staję tak, żeby mieć dużo miejsca po bokach, bo inaczej nie da się wyjąć dziecka z fotelika, trzeba otworzyć drzwi na maxa.
Ja kiedyś pojechałem na parking przy lesie, ogromny, na okolo 100 aut, zaparkowałem daleko od drogi, w rogu, oprócz mnie było moze że 3 auta, za pół godziny przyjeżdża obciągacz końskich #!$%@?ów i staje tuż obok mnie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dzek: bez baita - naprawdę nigdy Ci nie obili auta? Ja raz nawet miałem tak, że siedziałem w samochodzie na parkingu pod marketem i mi baba bez pardonu walnęła drzwiami w moje XD I jeszcze zdziwiona, że miałem pretensje. A ile mam rysek i obić, które zrobil nie wiadomo kto na parkingu pod blokiem albo gdzieś na mieście, to już nie wspominam.

@lysyzlombardu:
wynajmij albo kup sobie garaż to pod