Wpis z mikrobloga

Ktoś wrzucał to zdjęcie na mirko i powiem szczerze, że jestem w szoku po lekturze komentarzy. Wy naprawdę uważacie takie parkowanie za coś dziwnego i haniebnego? Ja nawet zwyklackim samochodem parkuję zawsze na końcu parkingu z dala od innych aut, bo wiem, że p0lactwo obija drzwiami lakier i chcę tego uniknąć. Gdybym posiadał takiego wypasa wartego tyle kasy, to nie wyobrażam sobie innego parkowania niż to, które widać na fotce. Podjedzie jakiś ciul Dacią Duster, walnie drzwiami i odjedzie bez słowa, bo mu grata nie żal, a ty zostajesz z problemem.

#bmw #samochody #patologiazewsi #patologiazmiasta
lysyzlombardu - Ktoś wrzucał to zdjęcie na mirko i powiem szczerze, że jestem w szoku...

źródło: comment_16223710984jdK6C9I1chwhlzAjszqJ7.jpg

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
  • 16
@lysyzlombardu właśnie #!$%@? zaparkował bo zostawił z lewej strony tyle miejsca że ktoś może próbować się wcisnąć jakims matizem wjeżdżając na trawnik, jakby się przytulił do krawężnika to by chociaż jedną stronę ochronił xD
  • Odpowiedz
  • 13
Mam furke za 100k i absolutnie zawsze jak tylko mogę to parkuje tak aby z obdywu stron mieć luz.
Poprzednie auto miałem cale poobijane drzwi przez kretynow co ze swoich aut wysiadają nie bacząc w co jebną drzwiami. A przodują w tym mamusie z dzieciaczkami w duzych suvach.
  • Odpowiedz
Gdybym posiadał takiego wypasa wartego tyle kasy, to nie wyobrażam sobie innego parkowania niż to, które widać na fotce


@lysyzlombardu: przecież juz po rejestracji widać, że to leasing. Gość go nie posiada tylko wynajmuje i spłaca bankowi. Po prostu przez rok-dwa zapłaci za niego tyle co kosztuje nowa Dacia Duster na własność ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
za biedny na porządne AC ( ͡º ͜ʖ͡º)


@chilon: ja mam AC i nie będę za każdym razem lakierować samochodu, z drugiej strony nie parkuję na Burak.

Ale to jest fakt, że polacy mają w dupie czyjąś własność, już kilka razy ktoś mi drzwiami #!$%@?ł albo przetarł zderzak i tylko raz taka osoba czekała aż zejdę do auta, był to Ukrainiec który ledwo mówił po
  • Odpowiedz
@Chuseok: Nie parkowanie jak burak nie załatwia sprawy, bo mnie wielokrotnie poobijał dzban, który obok zaparkował jak debil, tak że miał problemy z wyjściem. Albo sebikx z karyną bo nie ma jak gówniaka wyjąć z samochodu to musi szerzej otworzyć. Właśnie z takich powodów wolę przejść kilkadziesiąt metrów dalej po parkingu, niż parkować blisko, bo zauważyłem, że miejsca parkingowe w pobliżu wejść przyciągają najbardziej upośledzone umysłowo meduzy.
  • Odpowiedz
Podjedzie jakiś ciul Dacią Duster, walnie drzwiami i odjedzie bez słowa, bo mu grata nie żal, a ty zostajesz z problemem.


@lysyzlombardu: masz jakieś 0.1% szansy na ciula w Dacii, ale jakieś 5% na ciula z kluczami któremu się nie podobało parkowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz