Wpis z mikrobloga

Hej. Są gdzieś produkty wegetariańskie na wagę? Typu kiełbasy i szynki?

Już drugi tydzień za mną. Obiady wychodzą mi chyba coraz lepiej mimo że nie gotuję wiele przez pracę. Ostatnio chodzi za mną kiełbasa i jakaś szynka dlatego też stąd pytanie.
Nie jestem tak ospała i chyba mam lepszy humor ale to chyba dlatego że wróciłam do yerby

Z minusów to:
Wczoraj był napad na słodkie i zjadłam całe opakowanie Rafaello (moje ulubione) mam nadzieję że się to więcej nie powtórzy.
Mam straszne gazy xD przez zwiększoną ilość błonnika, tak przynajmniej czytałam.
#wegetarianizm
  • 32
  • Odpowiedz
@Badly: bycie wegeterianem nie oznacza nie lubienie mięsa. Uwielbiam, ale je zastępuję czymś co tak samo smakuje.
Nie jem mięsa z innych powodów. Jem produkty pochodzenia zwierzęcego np jajka ale to kupowane od gospodarzy, gdzie wiem jak wygląda kura.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@SilentMouse_: przykro mi, musisz zaakceptować że ludzie to mordercy i tak działa natura ze żremy inne organizmy a one zdychają w cierpieniu. Nie pozbędziesz się tego nigdy, bo tak zostałaś stworzona. Radzilbym to zaakceptować i dla zdrowia jeść mięso..
Też mam wyrzuty sumienia że jem mięso i wspieram ten przemysł, no ale inaczej się nie da
  • Odpowiedz
Hej. Są gdzieś produkty wegetariańskie na wagę? Typu kiełbasy i szynki?


@SilentMouse_: nie jest to jakieś powszechne jeśli występuje. jakieś pakowane wege szynki w plastrach są chyba w stałej ofercie w kauflandzie. kiełbaski pakowane tez czasami tam widzę
  • Odpowiedz