Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 27
255 018 + 40 = 255 058

Wokół komina. Jakaś jedna minuta postoju łącznie, 1 h 30 min jazdy, średnia z ruchu 24,7 km/h. Spotkałem jakiegoś szosowca, co dodało motywacji na ostatnim odcinku i przez jakieś 5 km cisnąłem 30 km/h, a z górki 55 km/h było ((oo))
Trochę drętwiała mi prawa łydka... To kwestia ustawienia stopy?

Max square: 5x5
Max cluster: 50
Total tiles: 132 (+29)

#rowerowyrownik #wagantowyrownik #kwadraty

Skrypt | Statystyki
  • 6
@macgajster: to cięzko cos określic, bo nie wiadomo jak masz stope ustawioną. Ogolnie os pedałow powonna byc w okolicy wysokosc laczenia palucha z sródsropiem, stopa przy pedalowaniu poziomo do ziemi, siodelko tak by stopa w dolnym polozeniu przy pionowej stopie i palcach dobrze ustawionych była lekko zgięta w kolanie. Kolana patrzac od przodu powinny pracowac w jednej lini bez kręcenia na boki.
@Hipodups: te zasady znam, kolana starałem się wypracować i chyba się udało, zasadę wysokości siodełka i położenia stopy też. Czasem "domiatam" kręcąc stopami w kostkach, może wtedy coś się dzieje.
@macgajster: a moze to bylo drętwienie takie przed skorczem? Mowisz ze kogos tam gonileś więc moze przecholowałeś :) Skoro pozycja w teorii poprawna, to to mi do glowy przychodzi. Raz na wyscigu, pod koniec jak grupa minodjezdzala i probowalem sie utrzymac zaczela mi lydka wlasnie tak jakby drętwiec/mrowic a potem skórcz za skórczem mnie lapal.