Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #wlosy #uroda dziewczyny, pomóżcie, proszę. Zawsze miałam długie, trochę zaniedbane włosy. Są cienkie, raczej rzadkie i mocno puszące się. Obcięłam je ostatnio na krótko i zaczęły się kręcić! Zawsze trochę się podwijały ale teraz mam prawdziwe loki( ʖ̯) Ale nie mam pojęcia czym je pielęgnować:( Jak wydobywać z nich skręt? W internecie jest mnóstwo wskazówek ale większość wydaje się dotyczyć grubszych włosów() POMOCY!
Pobierz
źródło: comment_1622282688YVFNvfuFpsRItw7aLVHF8a.jpg
  • 25
@KatieWee jak to ci się zaczęły same kręcić włosy? Co do pielęgnacji to na pewno nie możesz ich suszyć, ja zawsze miałem o wiele bardziej skręcone jak spałem w mokrych, grawitacja ich nie rozciągała :D
@hadrian3: no właśnie też jestem w szoku, owszem, podwijały mi się końcówki, ale od wielu lat miałam długie włosy, które po prostu leżały mi na plecach:) Suszyć muszę, myję włosy co rano:(
@KatieWee: spróbuj myć włosy metodą OMO i koniecznie zaopatrz się w olejek na końcówki
co do konkretnych kosmetyków, to u mnie się sprawdza olejek z pestek malin tłoczony na zimno, Kallos Cherry (maska/odżywka)
@myszszara: myję OMO, z długimi włosami było to łatwiejsze, chociaż zużywało mnóstwo odżywek:D na końcówki używam olejku only bio, najbardziej lubię w nim zapach, samo działanie nie jest jakieś spektakularne. Olejek z pestek malin sprawdzę na pewno!
@KatieWee: niebieski pasek z długimi włosami here, też nieco falowane i raczej suche. Stosuje maseczkę z oleju rycynowego, trzymam godzinę przed umyciem głowy. Są potem zajebiscie nawilżone i łatwiejsze do ułożenia.