Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #wlosy #uroda dziewczyny, pomóżcie, proszę. Zawsze miałam długie, trochę zaniedbane włosy. Są cienkie, raczej rzadkie i mocno puszące się. Obcięłam je ostatnio na krótko i zaczęły się kręcić! Zawsze trochę się podwijały ale teraz mam prawdziwe loki( ʖ̯) Ale nie mam pojęcia czym je pielęgnować:( Jak wydobywać z nich skręt? W internecie jest mnóstwo wskazówek ale większość wydaje się dotyczyć grubszych włosów() POMOCY!
KatieWee - #rozowepaski #wlosy #uroda dziewczyny, pomóżcie, proszę. Zawsze miałam dłu...

źródło: comment_1622282688YVFNvfuFpsRItw7aLVHF8a.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lazysoul: za każdym razem kiedy ktoś mi coś takiego mówi przypominają mi się dwie moje koleżanki, które mieszkały razem w akademiku. Czasem przychodziłam do nich pouczyć się przed egzaminami. Jedną miała loki a druga piękne gęste i proste włosy. No i na egzamin, żeby być ładniejszą ta, co miała proste to sobie kręciła, a ta co miała loki prostowała. Ja starałam się nie umrzeć ze śmiechu i nauczyć na egzamin:)
  • Odpowiedz
@KatieWee: nie znam się na kręconych włosach, ale Twoje są piękne, a pewnie mogą być jeszcze piękniejsze :D zobacz na fb grupę Curly Girls czy jakoś tak, wiem że tam są typowo kręconowłose
  • Odpowiedz
@KatieWee: Przede wszystkim, musisz je troszkę naprawić i odżywić. Keratyna w tym pomoże, włosy się zrobią bardziej gładkie i będą się mniej puszyć. Dodatkowo nabiorą sprężystości, co ma szansę pomóc lokom. Twoim włosom to nie zaszkodzi a prawie na pewno pomoże.
Jest sporo kosmetyków keratynowych przeznaczonych do włosów kręconych w formie masek, odżywek, spryskiwaczy, itd.
Do tworzenia konkretnego skrętu są zabiegi typu american curl system, ale to już raczej w
  • Odpowiedz
@paramyksowiroza: to, że trzeba je odżywić to wiem. Potrzebuję konkretnych kosmetyków, których mogę użyć. Marek i nazw. Odżywek i masek do długich i prostych włosów używałam długo, teraz proszę o wsparcie w wyborze kosmetyków do włosów krótkich i kręconych:)
  • Odpowiedz