Wpis z mikrobloga

  • 16
To antyszczepionkowcow.

Niech mi ktoś wyjaśni, tak serio pytam, dlaczego opaska (lub paszport szczepień) jest straszna, co ona robi, jak zagraża mi i bliskim. Jak mnie zniewala. Poproszę racjonalnie. 100 minusów to nie jest wytłumaczenie.

Jesteście i tak w wielu bazach danych, paszport i dowód posiadacie. Nawet paluchy teraz trzeba oddawać ma paszport. Ewuś, rejestracja auta. Rachunki bankowe, karty bankomatowe.
Telefony - pełna rejestracja. FB zakładacie z własnej woli. Android często.

Czym ta opaska się różni? Jak to mi zagraża, że ponoszę przez 1-2 tygodnie jadąc na Cypr na przykład?

#szczepienia #koronawirus #epidemia #covid19
  • 59
  • Odpowiedz
trudno żeby było mniej skoro w szczycie fali w listopadzie i październiku mieliśmy o 35% mniej hospitalizacji a w całym 2020 o ponad 40% mniej niż w 2019


@Chuseok: no i szczepienia są między innymi po to, żeby zapobiegać większości ciężkich przypadków, a co za tym idzie odciążyć szpitale
  • Odpowiedz
@Niedozdarcia2: To, że będziesz jak więzień. Monitorowany przez 24h. Będą wiedzieli czy jesteś na dworze czy w kiblu, z kim się spotkałeś i trudno powiedzieć co jeszcze będą wiedzieli. To jest idiotyczne, nielogiczne i nie chodzi w tym kretynizmie o zdrowie. To niebywałe, że są ludzie, którzy nie widzą problemu w tym, że jakiś dupek narzuca rozwiązania, które pozbawiają godności i prywatności. Bydło zrobi wszystko, nawet da się ozaczyć dla drinka
  • Odpowiedz
via Android
  • 6
@Chuseok czyli on nic złego nie robi, tylko macie zazdro, że nie będziecie mogli korzystać ze wszystkiego, więc #!$%@? się głupoty, że tak odbiera się wolność?

Ahaaaaa :)
Bo wiesz, że ludzie non stop piszą, że to wolność mi zabierze i będą mną sterować, tak jakby nie mieli ciekawszych zajęć

Ja natomiast jestem zwolennikiem tego, abym był w grupie, która nie niesie ryzyka. Nie chcesz się szczepić - bądź z tymi, którzy
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
obawiam się że właśnie takie są kryteria by otrzymać dyplom na uczelni, trzeba coś wiedzieć

@TakiseWatykaniak: Rozumiem. Ale wiesz że na sensownym kierunku naukowym na uczelni np na medycynie dowiesz się że w owej hierarchii zdanie czy opinia eksperta to jest poziom żula z budki z piwem? Człowiek jest tylko człowiekiem i może być ideologicznie nakierowany, uprzedzony, opłacony. Dane są danymi. Same badania naukowe mają też hierarchię.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Niedozdarcia2 byłaś kiedyś w hotelu za granicą? Też dostajesz opaski. Co za kontrola. XD

No ale dobra, niech będzie bransoletka. To jak ona niby mi zabrania coś robić? Jaka kontrole mają nade mną?

Ty chyba masz przekonanie, że jesteś na tyle ważna, że ktoś się tobą interesuje. Otóż nie, nie jesteś.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@ks2m ale ja chcę poznać powód tego, że ktoś nie popiera. Nie interesuje mnie szczepienie w sumie. Tylko co takiego jest złego w tych opaskach?
  • Odpowiedz
@vartan: Będą śledziły każdy Twój ruch. Wybacz, ale ja sobie tego nie życzę i dlatego nie wybiorę się na Cypr. Gdyby wszyscy turyści z tego powodu zrezygnowali z tego powodu z pobytu tam, to debile byliby zmuszeni się z tego chorego pomysłu wycofać, ale to marzenie ściętej głowy, bo zawsze znajdzie się "człowiek" o mentalności niewolnika, któremu to nie przeszkadza :) I dlatego od ponad roku robią wszystkich w #!$%@?, bo
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Niedozdarcia2 kto i po co????

Ja jestem zwykły, nudny obywatel. Na #!$%@? to im? Śledzic mogą przez telefon.
Ty myślisz, że jesteś istotna na tyle, że 5 osób 24/7 będzie patrzyło gdzie chodzisz? Xddd
  • Odpowiedz