Wpis z mikrobloga

@mystery_26: Ale jedno jest pewne, jak oni czytają te wszystkie nasze komentarze odnośnie ich życia- kto jest z kim a kto z kim nie jest, kto wygrał, kto odpadł, kto rzucił kulą, kto wyleciał- to się pewnie z nas śmieją ;) Ja się sama z siebie śmieję, że się tak w te dywagacje wkręciłam ;) Oczywiście na wywiadach mówią to co mogą powiedzieć. Można sobie coś z mimiki twarzy czy zachowania
@Joanna_Maria_W @mystery_26 @Lolek1011 @fillmeout ja też trzymam za niego kciuki. Na początku za nim nie przepadałam, ale z czasem dało się zauważyć że to na prawdę fajny, szczery i lojalny facet. Wielki plus u mnie za to, że nigdy nie obiecywał Baśce nie wiadomo czego i otwarcie mówił o swoich obawach.
Na pewno ma jeszcze sporo do przepracowania, ale życzę mu fajnej kobiety, która mu w tym pomoże.
@Bb_2019: No i właśnie też dlatego, nawet jeżeli coś wywinął, coś było nie tak z jego strony o czym nie wiemy, ja mu kibicuję, bo to co człowiek przeżył i ma w sobie, emanuje na nasze życie bardziej niż się niektórym wydaje. Wiem coś o tym. Nie ma ludzi idealnych a idealne życie i postępowanie jest tylko teorią. I dlatego życzę Krystianowi aby odnalazł szczęście i by wszystko mu się ułożyło.
@Bb_2019: a moim zdaniem jest spora różnica w nie obiecywaniu nie wiadomo czego, a powiedzeniu, że w czasie kiedy ona będzie załatwiać swoje sprawy, żeby przeprowadzić się do niego, on może iść na imprezę i przespać się z przypadkową laską
@Bb_2019: ciekawe skad sie bierze taka sympatia czy nawet empatia do jednego z uczestnikow ale chyba wlasnie wynika to z tego ze jest autentyczny, nikogo tam nie udaje, nie sciemnia ze jest lepszy niz jest. Naprawde spoko gosciu, zasluguje na wierna i szczera partnerke a ja nie widze tego u Barbary
@Lolek1011: Ja właśnie podchodzę do tego z empatią. Staram się zrozumieć człowieka zamiast oczekiwać od niego nie wiadomo czego i oceniać po tym co widzę w telewizyjnym show. Krystian jest autentyczny. I mimo, że daleko mu do ideału, czuję że ma dobre serce. A jeżeli robi coś głupiego, to to jest szkoła dla niego a nie powód do oceniania dla nas.
@Kasia889: myślę, że zmarnujesz tylko czas na dyskusję z nimi w tym temacie. Teraz będą #!$%@?ć jaka to ta jego była jest okropna, że związała się z innym kolesiem po programie, gdzie jak sama przytoczyłaś Krystianowi nie przeszkadzało mówić, że wyruchałby wszystko co na drzewo nie #!$%@?, ale go zatrzymuje Basia, chociaż nie jest sam siebie pewny czy nie poleci w tango przy pierwszej okazji mimo bycia z nią. No ale
@muwieszeptem: To co piszesz o "nas" działa w obie strony. Każdy ma swoje zdanie i ma do tego prawo. Ja nikogo nie idealizuję i nie stawiam na pozycji bohatera. Ale też nie oceniam. W sumie w jednym masz rację- też jesteś pod "czarem" telewizji, bo oceniasz człowieka przez pryzmat tego co w telewizji zobaczyłeś/aś i usłyszałeś/aś. Niczym się nie różnisz od tych naiwnych "nas".
@Joanna_Maria_W: zawsze w takich programach ktoś jest stawiany na pozycji bohatera, taka jest ich zasada, zły i dobry charakter. Za bardzo osobiście to traktujesz według mnie. Obrażasz się zamiast traktować to jak serial, gdzie bohaterów jedni lubią, a drudzy nie. To jest ważne żeby pamiętać, że to tylko serial i ci ludzie mogą siebie nawet nie poznawać w tv, bo tyle pocięto materiału.
@muwieszeptem: Ja się nie obrażam, ale Twój poprzedni komentarz brzmiał, jakby pewna grupa ludzi, do której zostałam zaliczona, była jakaś naiwna i nie rozumiejąca o co w świecie chodzi. Oczywiście, że to jest tylko program. I tu jest powrót do tego co już pisałam- ja nie oceniam ludzi przez pryzmat programu. Dlatego wypowiedziane w programie słowa czy zachowanie, nie jest dla mnie wyznacznikiem oceny człowieka. I dlatego kibicuję Krystianowi po programie