Wpis z mikrobloga

@magnes125: LASKI ODGRYZAJĄ SZMINKI W DROGERIACH zamiast kupić i wynoszą je w buzi, więc nic mnie już nie zdziwi ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Kto był w drogerii i widział takie patologie na własne oczy, ten wie.

Tak samo bolackie wyciąganie produktów, sprzedawanych w kilku sztukach z paczki
  • Odpowiedz
@magnes125: może troszke z innej beczki - pracuje w sklepie gdzie mamy rośliny - klienci sprawdzają czy muchołówka sie 'zamyka' albo łamią i kradną aloes. Zazwyczaj to nie są dzieci tylko madki z dziećmi.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@magnes125: nie wolno osądzać bez śledztwa! Jestem tego najlepszym przykładem- mieszkając jeszcze z rodzicami w mieście powiatowym, pewnego wieczoru prowadziłem kompletnie pijanego kolegę przez park. W pewnym momencie nie utrzymałem go i przewróciliśmy się, a ja odruchowo chciałem oprzeć się o świeżo posadzone drzewko, które złamałem. Totalny przypadek. A w następnym numerze lokalnej gazety nagłówek 'wandale połamali drzewka'

@Lobziak: Odkupiłeś czy #!$%@?łeś do domu heheszkując po drodze? Jeśli
  • Odpowiedz
  • 1
@magnes125 to samo np z pomnikami przyrody, które są podpalane przed debili. No jak tak można. Patologia to największy rak który niszczy kraj
  • Odpowiedz
Pewnie nie upilnowany kaszojad


@Tygrysia_Lilia: Wątpię. Przejdź się na jakiś zlot egzotycznych / zabytkowych samochodów to zobaczysz jak dorośli ludzie potrafią ciągać za lusterka, klamki, spoilery i wkładać ręce we wloty w silniku. W Polsce każdy eksponat, niezależnie od tego czy to samochód, obraz czy roślina musi być otoczony pachołkami i szybą inaczej zostanie #!$%@?
  • Odpowiedz