Wpis z mikrobloga

Mirki, wpadlem na pewien pomysl i chcialbym byscie mi powiedzieli czy jest to mozliwe. Mam #spotify w wersji premium na kilku urządzeniach tj. Telefon, PC, na xboxie w salonie i na plejstacji w sypialni. Wszystko napedzone lepszym badz gorszym naglosnieniem. I teraz pytanie czy jest mozliwosc uruchomienia spotify na kilku urzadzeniach jednoczesnie? Tak bym mogl sluchajac w salonie ulubionej playlisty z osoba towarzyszaca isc do sypialni a tam z glosnikow lecialaby ta sama muzyka co w salonie nie przerywajac odsluchu drugiej osobie?

#kiciochpyta #muzyka #glosniki
  • 2
@FILEmoniusz nie jest możliwe,musisz zmienić źródło ręcznie albo pokombinować i dźwięk przesłać z jednego odbiornika kablami lub bezprzewodowo do reszty wzmacniaczy,ja mam cztery Chromecasty audio i zmieniając pomieszczenia zmieniam tylko chromecasta w aplikacji home, zanim znajdę się tam gdzie chcę gra tam już muzyka, możesz kupić kilka nadajników bluetooth i tyle samo odbiorników oczywiście trzeba wtedy nadajniki mieć podłączone z jakiegoś aktywnego rozdzielacza audio czyli jakiegoś miksera wielokanałowego, widziałem takowe na aliexpress,