Wpis z mikrobloga

Opisalem mojemu koledze z Izraela (sluzy w IDF - najlepszej armii swiata) - np opozycje i jej zachowanie (szczegolnie tuska itp) , media mainstreamowe i telewizje jak np. tvn czy gazete np wyborca to mi odpowiedzial:
Chlopie u nas w Izraelu (najpotezniejszym kraju w regionie, bomby atmowe - 300, najlepsze startupy, najladniejsze kobiety przy ktorych p0lki wygladaja jak krowy i w dodatku sa w sumie prostytutkami z renoma na caly swiat) - odpowiedzial mi : U nas w Izraelu rozpuscilibysmy ich w kwasie. Zywcem. #polska #izrael #geopolityka #4konserwy #bekazlewactwa #socjologia
  • 6
  • Odpowiedz
@ksiec: zdecydowanie widoczny i liczny odsetek młodych Żydówek jest pod kątem urody naprawdę urokliwy, i trzeba wyjątkowo kierować się stereotypowym i negatywnym obrazem tego narodu, aby sądzić, iż ten mem jest statystycznie jakkolwiek zasadny, o czym niech świadczy chociażby jedna z najsłynniejszych żydowskich aktorek, czyli Natalie Portmann.
Knyziu - @ksiec: zdecydowanie widoczny i liczny odsetek młodych Żydówek jest pod kąte...

źródło: comment_1622328671UYE4ZkPH0A6ITP6ceyT8xE.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz