Wpis z mikrobloga

Gram ADC to teamcomp zazwyczaj jest taki, że prędzej czy później robię za warda.
Gram suppem to ADC robi 70cs w 20 minucie.
Gram jungle to każdy ginie po 2 razy zanim zdążę do drugiego buffa dojść.
Topa nie gram bo kompletnie nie umiem, a mid też słabo bo nie umiem into 1v1 XD
No i będzie hardstuck silver jak co sezon. Ale przynajmniej z brązu się łatwo wyszło, a w sumie tryhardować na wyżej i tak średnio mam ochote XD Popykam chyba jeszcze tylko ARAMY żeby misje powbijać i wracam na PS4 XD
#leagueoflegends
  • 13
@Cesarz_Nieruhato: O to to to. Ogólnie co najmniej jedna linia musi zestompować, żeby była szansa na wina. Tak to jeszcze jest czasem kwestia focusu w TF gdzie dalej bicie full tanka WW to priorytet XD
@silentguy: Widocznie taki peak XD
@meiji: Niby właśnie ADC mi najlepiej idzie. Farmić umiem i kite'ować, ale odechciewa mi się grać jak mam grać potem na 2 tanków. Nie dość że musze dominika robić
Niby właśnie ADC mi najlepiej idzie. Farmić umiem i kite'ować, ale odechciewa mi się


@ruda_stuleja: JA supem mainuje od początku konta czyli 5-6 sezon. Widziałem wszystkie kombinacje na bocie. I powiem Ci, że czy masz zajebisty team comp czy nawet nikt nie feeduje to wystarczy jedno potknięcie, baron przejęty najwcześniejszy respawn at 59 i #!$%@? patrzysz jak niszczą nexusa.
@ruda_stuleja: na supporcie bedziesz dostawal #!$%@? jak twoj adc bedzie flashowal pod turret na 2 poziomie, jak bedzie pchal fale na pale zamiast freezowac, jak zamiast zrobic recall i miec dobrze ustawione miniony to bedzie wolal zostac na lini, no ogolnie nie polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kondzio11121555: @lizakoo: Jak byk piszę, że gram zbyt #!$%@? żeby climbować, to elo trzeba silwerka pocisnąć hehe beka, do platyny wychodzę samym siusiakiem XDD
@Cesarz_Nieruhato: Eeee bardziej się #!$%@?, że nie umiem sam kernąć na innych pozycjach. A tak pickne se nami, 1 na 5 Q trafie bo to trudny skillshot jest ( ͡° ͜ʖ ͡°), reszta się klika sama, powarduje i fajnie jest. Przynajmniej