Wpis z mikrobloga

@MrJeepersCreepers: truskawki je, bogacz! pewnie jeszcze mieloną wołowinę kupił, najdroższą :P

a tak poza tym to ceny #!$%@?, chociaż ja kupując na placu imbramowskim znajduje tanio warzywa, po prostu trzeba poszukać. A wędliny i mięso no cóż, ostatnio w Lidlu była promka i za 1.5kg miesa mielonego (wzialem z indyka
i wieprzowe) 15zł.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 52
@MrJeepersCreepers: o kolejny temat gdzie Mirek kupuje drogie produkty w drogim sklepie i na tej podstawie wnioskuje o inflacji na poziomie całego kraju xD

Tak, wiem że ceny warzyw i owoców to czasem odjazd, ale tak jest już od kilku lat a te porównania no to po prostu X D
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@xardas_pl: zanim napiszesz kolejny komentarz musisz sobie uzmysłowić że istnieje np Kiełbasa Śląska 9.90zl/kg i Kiełbasa Ręcznie Wyrabiana 99.90zl/kg itp itd ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@xardas_pl: to masz zajebiste oko że potrafisz to bez paragonu, bez nazwy sklepu, bezpośrednio ze zdjęcia ocenić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I jeszcze to:

czy pamietasz ile placiles rok-dwa-trzy temu za truskawki i pomidory pod koniec maja, bo temat jest o inflacji a nie o sezonowosci plodow rolnych i owocow


Pamiętasz jaki mieliśmy maj? ( ͡° ͜ʖ ͡°) i ty masz czelność innych
  • Odpowiedz
to masz zajebiste oko że potrafisz to bez paragonu, bez nazwy sklepu, bezpośrednio ze zdjęcia ocenić


@powaznyczlowiek: jak Ci mama przestanie robic zakupy to tez bedziesz potrafil wizualnie stwierdzic pi razy oko jakiej cos jest jakosci

Pamiętasz jaki mieliśmy maj? ( ͡° ͜ʖ ͡°) i ty masz czelność innych od dzbanów wyzywać jak sam nie rozumiesz jak pogoda w danym sezonie wpływa na ceny xD


no ale
  • Odpowiedz
#!$%@? są te ceny teraz. Ja ostatnio na targu za 6 ziemniaków, pęczek koperku i 250g borówek zapłaciłem 21 złotych. Każdy po pandemii chce sobie odbić.
  • Odpowiedz