Wpis z mikrobloga

@Jakis_Leszek: zakładam ze ktoś może mieszkać w tak małej i mocno polackiej miejscowości ze zaczęły by sie osiedlowe monitoringi czy stalki na kiju
a w dużych miastach to każdy ma ciekawsze rzeczy do roboty niż zastanawianie się jak komuś za plecami zniszczyć opinie tylko dla tego ze ma niezrozumiałe przez prosty polski umysł hobby
@Jakis_Leszek: nie jeśli jest to opinia kogoś kogo zobaczysz jedyny raz w życiu i jedyne co o tobie wie to to że istniejesz
tak jeśli jest to ktoś kto np rozpowie to w pracy a np praca to magazyn POLJanuszexPolska
innymi słowy skoro można wyjść w ,,mieście" gdzie sa same problemy a można pojechać do większego miasta gdzie prędzej ktoś będzie chciał zrobić sobie z tobą zdjęcie, albo podejdzie i zacznie
@FuzzyWuzzy: ja na co dzień przebywam w wysokich temperaturach a zgaduję ze mimo wszystko nie jest w tym tak ciepło jak w skórzanych ubraniach.
Z tego co wiem to zaleca się przebywanie w pełnym kostiumie w wysokich temperaturach nie dłużej niż 2h w USA czy w Europie wiadomo chwilowy spacer na dworze i skrycie sie w klimatyzowanym pomieszczeniu u nas? Nie bez powodu mało kto decyduje się na pełny ubiór
@Wedarn: Bardziej od pokazywania się publicznie brałbym pod uwagę samotną sesję zdjęciową w plenerze ( ͡° ͜ʖ ͡°). Kostium przyda mi się przy promocji moich prac na jakimś konwencie itd.... ale to odległe marzenia, takie małe, ale są.