Wpis z mikrobloga

Oglądałem dokument o takiej babce w wieku strusia, całe życie wąchała benzynę i miesięcznie wydaje 400dolarow na to. Wszędzie w domu ma buteleczki z benzyna, nosi je w torebce itd. Co dziwne, wypowiada się jak normalna osoba, ale cierpi na zaniki pamięci, nie pamięta podstawowych rzeczy jakie trzeba dziennie zrobić, wszędzie musi sobie przyklejać karteczki, bo bez tego sobie nie radzi zupełnie. Dziwi mnie, że strus takich zaników pamięci nie ma, czyżby nitro było destruktywne w inny sposób niż benzyna? A może strus ma takie zaniki pamięci, ale nikt na to nie zwraca uwagi, nawet sam strus. To że może mieć zaniki pamięci, to potwierdzał by fakt, że Azora nie karmił i nie dawał mu pić.
#kononowicz #patostreamy
  • 4
@PoteznyTomaszek: > O, komar. Komar zgłodniał. A mó... Mówią właśnie, że komary gdzieś tam, w górach, gdzieś całe te. Żeby Krzysztof, całe te, komary? To trzeba po prostu... Taki środek wrzucić, on py...pylo...o...oszczelny jest, on na zdrowie nie szkodzi, on taki chemiczny, że, bo wcześniej dużo padało, bo nad wodą, całe te i w Augustowie też mi mówili, że właśnie tam tną komary. A komary, co mi komary. Ja nie komar,
@PoteznyTomaszek:
W sumie zobacz, jak na przestrzeni lat (od debiutu u Niemieckiego) płynność wypowiedzi się zmniejszyła w przypadku Majora (no ok, może wtedy na początku nie było jakoś super, ale moim zdaniem było jednak lepiej w porównaniu do obecnego stanu). Zresztą jak zdołasz obejrzeć gniota to często gubi wątek, zapomina słów (i wtedy jako zamiennik pada seria "całe te" albo zupa toluenowa zaczyna bawić się w słowotwórstwo) jakby mu się film