Wpis z mikrobloga

Hej,
Dostałem wypowiedzenie umowy mieszkania Jest jakaś możliwość zakończenia umowy z #netia z tego powodu? Niestety nie dostarczają oni swoich usług w miejsce przeprowadzki, a zostało mi ponad 6 miesięcy umowy. Macie jakiś pomysł co z tym robić. Właścicielka sprzedaje mieszkanie, więc nie mam jak przekazać umowy dalej bo nie wiadomo kto będzie je kupował.
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hosex: może cesja umowy na kogoś innego kto mieszka w innym miejscu gdzie Netia świadczy usługi?

Nie wiem czy to możliwe xD
@mk321: no niestety wszyscy moi znajomi mają umowy, a w rodzinnym też nie dostarczają

@visionsense: wiem, sprawdzałem już, że nie dostarczają usługi tam gdzie się przeprowadzam stąd pytanie tutaj
@visionsense: post z elektrody widziałem, no cóż będę próbował. Zobaczymy może się uda.
Chyba że ktoś chce internet z tv 99 kanałów 100mb na pół roku za 4 dyszki, najlepiej Wrocław.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hosex: no to nie wśród znajomych, a wystaw na jakimś Olx, że taniej.

Będziesz płacił 50 zł za nic.

A tak ktoś weźmie i będzie płacił np. 30 zł zamiast 50 zł, a ty tylko 20 zł. Bo za równą cenę to nikt się nie będzie bawił.

Lepiej tyle zaoszczędzić niż nic. Tylko przelicz sobie ile kara za zerwanie, żeby nie było, że ci się bardziej to opłaci.
@mk321: właśnie nie mogę znaleźć konkretnej kwoty za zerwanie, bo to jeszcze promocja a tam podobno inaczej się to liczy. Pytanie też czy cesja utrzymuje zawarta promocje w umowie.
@Hosex: właśnie jestem tydzień po zerwaniu takiej umowy. Kwestia wygląda tak że u mnie rozliczyli to po prostu na zasadzie miesięcy ile zostało, możesz pytać ich poprzez panle w zgłoś, ja pytałem wprost "jesli zerwe umowe ile musze zaplacic w dniu dzisiejszym' i taka informacje muszą ci podać. Płaciłem pół roku nie mając tego neta bo też się przeprowadziłem - nie ma czegoś takiego że zerwiesz umowę bo nie świadczą usługi,
@Hosex: A jakie masz warunki umowy ? Mógłbym rozważyć cesję, jakby były dobre. Uzgodniłem właśnie instalację FTTH od Netii. Ma być dokładnie instalacja pod koniec czerwca. Internet 600 mega i TV ok 100 programów za 60 zł.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hosex: hej, i jak rozwiązałeś tą sprawe? Możliwe że też będę zrywał z netią przedterminowo i zastanawiam się jak to rozegrać. Opcja przenośnego neta wydaje się spoko jeśli to tylko na pare miesięcy. Lepsze to niż bulic kare za zerwanie ponad 1k zł
@godlike: niestety póki co płace, pół roku jeszcze więc nie ma tragedii ale podobno się połączyli z plusem. Może można zmienić na jakąś kartę SIM. Będę dzwonił też się orientować, bo to w tym miesiącu chyba zrobili