Wpis z mikrobloga

@olcayn: Nie robiłem, ale jak dla mnie to kurs ciągle w fazie akumulacji. Trzeba czekac na jakiś imupls i wybicie. Wtedy spokojnie, etapami w góre. Wierze że w ciagu kilku nastepnych lat kurs powyzej 100zl jak najbardziej możliwy. A jakie są Twoje wnioski?
@Wymazz: Ja się spodziewam kursu z okolic poprzedniego szczytu (jakieś 19,50) w drugim tygodniu czerwca. Spodziewam się mocnego oporu na 19,50-19,70. No chyba, że pojawią się naprawdę mocne newsy.

Sam jeszcze nie wiem czy będę wtedy sprzedawał, ale dopuszczam taką możliwość. Powyżej 19 zł zaświeci mi się już na zielono więc chociaż tyle.
@olcayn: Trzymam mały pakiecik 1k sztuk po 17,60. Póki co dywidenda przytulona i czekam na przebicie 20 zł w tym roku. Jak zarobię kilka k jeszcze na tył papierze to #!$%@? na zbity pysk. Nie podchodzę jakoś szczególnie ambitnie do tego papieru. Choć w mojej ocenie papier jest w #!$%@? niedowartościowany. Ma przede wszystkim zarobić. Jakby to Józef Piłsudski dzisiaj powiedział „spółka nie jest zła, tylko akcjonariusze #!$%@?” ;)