Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Niech ktoś podrzuci jakąś grę na #ps4 albo #nintendoswitch w którą da się casualowo pograć, ale całościowo będzie jakąś większą historię opowiadać

Mam bardzo mało czasu - chciałbym sobie posiedzieć po pół godziny wieczorami i nie musieć się wciągać na dłużej. Zrobiłem podejście do Wiedźmina 3 ale niestety tak się nie da - gra spoko ale za duży świat, za dużo craftingu, zbyt skomplikowana walka i historia.

Ostatnio przeszedłem (może nie na 100% ofc) Stardew Valley i to było idealne - mega ogromna gra, ale można podejść, zrobić jeden czy dwa dni i wyłączyć bez skrupułów

Gatunek jakikolwiek chociaż raczej niekoniecznie RPG i nie Demon Souls like - fajnie mi się ogląda gameplay z tych gier ale to raczej nie moja bajka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Graliście w coś fajnego ostatnio?

#pytanie #gry
  • 12
@powaznyczlowiek mi na takie granie ostatnio przypadł do gustu fallout 76, wejdę, zrobię misję, odbuduję coś w bazie i wyłączę. Tylko to RPG
Moze jakiś shooter? Bulletstorm jest liniowy i daje sporo radości z nieskomplikowanej rozwałki wrogów a fabuła to tylko pretekst więc nie trzeba się wgryzać