Wpis z mikrobloga

@Suplement_Diety: Do 8go tieru będziesz się męczył, ale ta linie nie wybacza błędów. Jeśli chcesz zacząć i klanówki cię nie interesują to bier ISa7, a medy to ruskie. Arty? To w sumie amerykańskie są najlepsze.
@mikorys Arty już amerykańskie mam w trakcie - tylko właśnie myślę o tym w jakim kierunku iść jeśli chodzi o te HT - jestem noobem i póki co weak spotów nie ogarniam- grać to raczej tak z godzinke/dwie dziennie dlatego zależy mi na tym aby ten grind był w miarę przyjemny - mam z ostatniej promocji odblokowanego citadela i sentinela na tier VI i myślę po prostu w którą dyszke w pierwszej
@Suplement_Diety: Ideałem nie jestem, ale jakimś totalnym lamusem też nie, jakby co to możesz się zapytać o linie do każdej dychy którą mam zrobioną, znajdziesz je tutaj, po prostu wejdź w zakłądkę czołgi i pososrtuj po tierze. A co do gridnu i przyjemności, pamiętaj grind to tam się nie liczy, najważniejszy jest tier X, to czy tam będzie się przyjemnie grać czy nie to już inna sprawa.
@Suplement_Diety: Najważniejsze są 2 zasady, patrz na minimapę i nie kamp, znaczy z tym kampieniem to zależy od czołgu i sytuacji, ale jeśli jesteś top tierem i wygrywacie np to gniesz do przodu w miarę możliwości. AAA no i jak grasz artą to 2 sprawy, po 1 przestawiaj się po każdym strzale i 2 patrz na mapę, jeśli widzisz, że po jednej stronie jest dużo sił wroga i prawie na pewno
@mikorys kurde trochę tego dużo a Ty patrzysz na to okiem osoby która już trochę gra i pewnie inaczej niż laik. Może z innej paki - która linia Twoim zdaniem nie jest aż tak męcząca a i czołg na tych wyższych tierach coś tam potrafi już zrobić a bitwie? Ja wiem, że głównie liczy się dyszka ale jak mam skończyć grać na 7 tierze bo po prostu czołgi do 10 tiera będą
@Suplement_Diety: Podam najlepsze linie względem klas to sobie wybierzesz, co tam chcesz.
MT: Ob 140/Ob 430u, HT: IS7/ Ob 277, chociaż ob277 jest przyjemniejszy wg mnie. TD: T110E3/JagdPanzer e100/E4 (wszystkie te linie są przyjemne i fajnie się tym gra) LT: T110Lt SPG: T92/Ob261.
Edit: To są najlepsze linie względem twoich kryteriów, a nie najlepsze ogólnie.
No dać się da, i do dych się dorobisz, ale no np taką szóstką za przeciętną bitwę bez konta premium dostaniesz 10k kredytów, a od 8go tieru już tracisz na każdej bitwie, także no np byś musiał zagrać 2 3 bitwy 5ką aby zagrać jedną ósemką, na 10 tierze to straty są takie że możez i -100k wyjść. + jeszcze trzeba na tą 10kę zarobić, za sprzedaż 9ki masz 2 mln kredytów,