Wpis z mikrobloga

Uncharted 4 na PC, klockarze w ekstazie a fanboje w żałobie bo ekskluzywnosc stracila 5letnia gierka ktora byla przetyrana przez wszelkie promocje i uslugi, i trzeba sie bylo postarac zeby jej nie ograc, no ale spoko, teraz aby czekac gdzies do 2030 i wyjdzie U5 na pc, jak kolejna generacja wystartuje.

"Ej Mati, juz nie lubimy anczarteda, stal sie mniej fajny"
"Ej Seba, ale ten anczarted to jednak zajebisty jest i wcale nie filmówka"

Taki obraz wasz xD


#ps5 #ps4 #xbox #xboxone
  • 26
@Policjant997: tak jak mireczek wyzej @Eugeniusz_Zua: napisal, bo najbradziej ciesza sie ci, ktorzy i tak go nie dostana xD

Ale, dobrym przykladem jest tu God of War, odpalilem nie tak dawno te pierwsze czesci w psnow, zestarzaly sie przeokrutnie, gdyby ich nie kitoszono na plejstejszo, to by ludzie sobie ograli tez na pc po tych 2-3-4 latach i by bylo "okej", a tak ¯\_(ツ)_/¯
Mam nadzieje ze Dzimbo wyda jeszcze
@Dante27: meh, do bani ale z jednego powodu. Zamiast zajmować się odgrzewaniem hitów minionych generacji powinni się zająć tworzeniem nowych, wypasionych i dopracowanych gier. A tak to tylko bezpieczne odcinanie kuponów. Już lepiej nowe robić od razu na PS5 + PC. Kto gdzie chce to ogra. Co za moda na odświeżanie. Eh.
@Dante27: Trochę w tym racji jest, ale to nie zmienia faktu, że SONIARZE sieją większy ferment niż klockarze.
No nie mniej ja tam się cieszę, że wypuscili grę na PC. Ja i tak pleja zachowam bo nie chce mi się czekać 5 lat xD