Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy znacie kogokolwiek po 30 albo chociaż 25 co znazł dziewczynę? Mówie oczywiście o przegrywach, takich co się nawet nie całowali. Ja już straciłem nadzieję. Na tinderze padaka, badoo nie lepiej. W pracy zajęte, znajome poza też. Uśmiech politowania budzi u mnie jak ktoś mówi, że wszędzie można kogoś poznać. A realnie nie ma gdzie
#przegryw #tfwnogf #zwiazki #tinder #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60af69ba31a2c7000b20cb13
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 125
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Najwięcej zależy od tego jak wyglądasz. Jeśli potrafisz awansować do kategorii "przeciętny", to jak najbardziej można znaleźć dziewczynę, tylko trzeba włożyć w to sporo wysiłku. Oczywiście im na lepszą dziewczynę liczysz, tym tego wysiłku będzie więcej.
  • Odpowiedz
@Marek_Rekus: Możesz to tak nazywać. Faktyczne nie jest to łatwe, ale moim zdaniem i tak lepsze niż pogrążanie się w samotności i #!$%@?. A jak włożysz w to odpowiednio dużo pracy to możliwe jest coś, co wydawałoby się niemożliwe, tzn. ogarnięcie sobie 10+ lat młodszej atrakcyjnej dziewicy.
  • Odpowiedz
mój mąż znalazł mnie po 30stce xD na Badoo :D polecam się nie poddawać i chodzić na randki na ogromnym luzie. Mi się udało dopiero jak totalnie odpuściłam, poszłam w końcu na randkę w adidasach i bluzie i... to było to.


@emilia-maria-magdalena: Ty przecież jesteś różowa, tzn. mogłabyś na badoo ustawić zdjęcie kosza na śmieci i i tak miałabyś 10+ par dziennie
  • Odpowiedz
@Meritneit: Przecież sam autor wpisu to określił. Takich co się nigdy nie całowali czyli nie byli nigdy w związku. Takich raczej jest garstka, a jak ktoś był w nieudanych związkach to nie jest przegrywem.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
Jak nie ma gdzie poznawać ludzi?
Czy Ty byłeś ostatnio na mieście?
Przecież teraz wszyscy wychodzą jak oparzeni.
Masa związków się rozpadła przez pandemie.
Jest najlepszy czas na poznawanie ludzi na żywo (bo ze Tinder to rak wie już każdy).
Możesz go nie przespać.
  • Odpowiedz