Wpis z mikrobloga

1. Osoba niebinarna chce być nazywana zgodnie z jej tożsamością -> Gówniarzom się w głowie poprzewracało, rodzice nie kochali, LGBT gwałcić dzieci i niszczyć cywilizację

2. Dorośli mężczyźni noszący sukienki żądają w oficjalnych dokumentach i wywiadach tytułowania ich "ks." lub "OP" na końcu jako znak należności do zakonu, a ich lidera należy określać pseudonimem jak np. "Jan Paweł II" zamiast Karol Wojtyła xD -> TRADYCJA I NORMALNOŚĆ

Powód 1? Biologia, nauka, psychologia

Powód 2? Urojenia, mitologia, żydowskie zabobony

#bekazkatoli #neuropa #lgbt #bekazprawakow
knur3000 - 1. Osoba niebinarna chce być nazywana zgodnie z jej tożsamością -> Gówniar...

źródło: comment_1622102603cMmdM16uLKuY04B85koY4l.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
nie jestem podwładnym żadnego śmieszka w czarnej kiecy żeby mi mówił jak się mam do niego zwracać XD


@Bomfastic: do czasu aż będziesz chcial:
- ogarnąć ślub kościelny
- ochrzcić dziecko
- pochować kogoś (odpukać)
wtedy miód będzie płynął z twoich ust xD
i jeszcze zapłacić niezapomnisz za tą przyjemność xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@heavenshill: całe szczęście apostazja dała mi super wymówkę na te wszystkie "przyjemności" ¯_(ツ)_/¯

Edit: ofc poza pochowaniem, ale tutaj liczę, że sobie też poradzę bez poniżania się
  • Odpowiedz
księża nie chodzą w sukienkach


@bartolomis: przepraszam, chodzą w sukniach

sutanna «strój duchownych katolickich, długa, czarna suknia ze stójką, zapinana na rząd małych guziczków»
SJP.

@knur3000: @Bomfastic:

to się doedukuj jak ubierali się ludzie w przeszłości, jak coś nie jest spodniami to nie oznacza, że jest sukienką


@bartolomis: j. w. Sutanna to rodzaj sukni.

Doedukuj się, bo to że garstka ludzi, którzy wierzą w bajki i czary nazwie
  • Odpowiedz
@knur3000: wielu ludzi się tytułuje tytułem zawodowym, idziesz do lekarza i to pan doktor, kierownik budowy będzie inżynierem, wykładowca na uczelni profesorem czy tam doktorem. tylko że to nie jest mowa o tożsamości, tylko o stanie faktycznym, gość zrobił papiery na inżyniera to jest inżynierem, a nie że czuje wewnętrznie że jest inżynierem.
  • Odpowiedz
Osoba niebinarna chce być nazywana zgodnie z jej tożsamością


@knur3000: Używasz nieprawidłowych zaimków i obrażasz teno osobiszcze w ten sposób. Zastanów się nad sobą, to jest chore co robisz :/.
  • Odpowiedz