Wpis z mikrobloga

1. Osoba niebinarna chce być nazywana zgodnie z jej tożsamością -> Gówniarzom się w głowie poprzewracało, rodzice nie kochali, LGBT gwałcić dzieci i niszczyć cywilizację

2. Dorośli mężczyźni noszący sukienki żądają w oficjalnych dokumentach i wywiadach tytułowania ich "ks." lub "OP" na końcu jako znak należności do zakonu, a ich lidera należy określać pseudonimem jak np. "Jan Paweł II" zamiast Karol Wojtyła xD -> TRADYCJA I NORMALNOŚĆ

Powód 1? Biologia, nauka, psychologia

Powód 2? Urojenia, mitologia, żydowskie zabobony

#bekazkatoli #neuropa #lgbt #bekazprawakow
knur3000 - 1. Osoba niebinarna chce być nazywana zgodnie z jej tożsamością -> Gówniar...

źródło: comment_1622102603cMmdM16uLKuY04B85koY4l.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
@knur3000: 1. Jak mam na ulicy rozpoznać widzimisie tej osoby i odezwać się tak jak ona by sobie życzyła?
2. to po prostu tytuł, coś co określa czyiś zawód. Też nie rozumiem spiny o to, że ktoś ich nazwie per "pan", ale jest to od lat przyjęte w kulturze i git.
  • Odpowiedz
@knur3000: 1. Jak mam na ulicy rozpoznać widzimisie tej osoby i odezwać się tak jak ona by sobie życzyła?


@erixon: pewnie się nie da i nie mówię że ja też nazywałbym każdego tak jakby ktoś chciał, ale można dyskutować, natomiast komentarze w tamtym wątku to dramat.

Ja np. nie nazywałbym Margot "ją", ponieważ on operuje jedynie autodeklaracją jako kobieta, bez jakichkolwiek biologicznych podstaw, i nawet Suchanow ze strajku
  • Odpowiedz
1. Osoba niebinarna chce być nazywana zgodnie z jej tożsamością -


@knur3000: Osoba chce by cały świat dostosował się do jej głowy i próbuje w tym celu przeorać cały język

2. Dorośli mężczyźni noszący sukienki żądają w oficjalnych dokumentach i wywiadach tytułowania ich "ks." lub "OP"


se mogą żądać, w państowowych dokumentach powinno być Pan albo Pani i tyle, dla obu przypadków,
  • Odpowiedz