Wpis z mikrobloga

@Mudok: LEWAGU ALE TYLGO SŁAWEG MOŻE ZARABIAĆ NA INTERNECIE, TY KOROLUG MASZ TYRAĆ ZA DARMO!!11111 ( ͡° ͜ʖ ͡°), smieszy mnie to że wypominają to niby "wolnościowcy" xD
@Mudok: mam w dupie czy doją frajerów, szczerze. Z nczas nie jest beka bo zarabiają tylko co wypisują a szczerze wątpię że to intellignetni ludzie którzy wydają papkę dla głupków żeby sobie zarobić, podejrzewam że oni wierzą w te bzdety które piszą.
@Mudok: już nie mówiąc że twój argument jest durny bo monetyzacja nie powoduje że ci co oglądają muszą płacić za jego kontent, tylko po prostu część zarobków platformy z reklam idzie do niego :)
@McWozniak: Na stronie za kontent też się nie płaci (nie ma paywalla). Możesz nawet wesprzeć i płacić za PDFa w prenumeracie i to podchodzi pod patronite koruluka. Redaktor naczelny tej gazety mówił, że wie kogo targetują za co wytykano mu hipokryzję. Niejeden neuropek o tym wspominał. Beka z koruluka na prawicy jest bo jego kontent ma sens tylko dla lewej strony spektrum.
@Mudok: nawiązywałem bardziej do "zarabiania na frajerach". "Beka" a raczej ból dupy na prawicy jest dlatego że ktoś w końcu zaczął wyjaśniać i wyśmiewać prawą stronę. W Polskim necie przeważnie było na odwrót i to lewaki raczej byli wyśmiewani, wtedy nikt nie krzyczał o symetryzmie, żeby wyśmiać też prawą stronę, więc Koroluk wziął się za to sam. Osobiście też chciałbym żeby Koroluk zrobił kontent także o głupotach po lewej stronie zwyczajnie
@McWozniak: Czaje. Nie wiem jak z YT ale odkąd pamiętam (6 lat?) to ludzie z Razem zalewali memami net o Korwinie i konserwatywnym liberalizmie, a potem o Konfie. Teraz jest już parę kanałów na YT krytykujących prawicę. Koroluk ma swój target i możesz lubić jego twórczość, ale IMHO buduje on pewien rodzaj echo chamber. Ludzie go oglądający chcą to usłyszeć. Ja jestem wyborca konfy i pomimo, że na nich pewnie znowu