Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@No_to_dentka:

Dzień siódmy. Tag do obserwowania #greyinmay

Przenosiny do innej sali. Tutaj również dołączam na trzeciego. Pierwszy jegomość to istny Pawlak. I to zarówno wyglądem, mową, życiowym zajęciem i typowo chłopskim konfliktowym charakterkiem. Na dzień dobry złapaliśmy się na kwestii uchylenia okna. Jemu było za zimno! Ty biegaj w majtkach albo i bez ale jemu jest przeciąg!

Drugi współlokator jest w swojej obecności w zasadzie niezauważalny. I nie wynika to z jego cech charakteru. Rak płaskonabłonkowy szczęki dolnej. Podobno zaczęło się od zęba. Zajął cała jamę ustną od dołu szczęki wypchał się w półkolistą narośl. Chyba wysadza oko od dołu. Tak przynajmniej to wygląda. Mężczyzna jest świadomy, nie może nic mówić i z trudnością chodzi. W zasadzie tylko leży. Najbardziej zmasakrowana osoba jaką do tej pory poznałem na oddziale. Przyjmuje dietę półpłynną, karmi się dojelitowo strzykawką. Ciężko mi pisać więcej bo przeprowadzka rozbiła mi harmonogram dnia a senność i obrzęk mózgu nie dają już dłużej siedzieć.

#szpital #nowotwory #glejak #radioterapia #choroby
  • 3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kondziu5: Stary, nie mam pojęcia. Gość jest już wypisany do domu. Przypiszczam, że w grę mógł wchodzić przewlekły stan zapalny, taki mocno przewlekły. ¯\_(ツ)_/¯ już się nie dowiem.