Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do wpisu @BurzaGrzybStrusJaja , wpis - Panowie na swoim przykładzie powiem.
Jestem po operacjach plastycznych ust, piersi też mam powiększone i gdybym wrzuciła swoje zdjęcie to bym została zwyzywana od plastikowych lal i pontonów.

Fakty są takie, że odkąd poprawiam (tak, poprawiam) swój wygląd jestem dużo bardziej pewna siebie i w życiu czy to zawodowym czy innych relacjach również dużo lepiej mi idzie. I nigdy nie spotkałam się z hejtem w prawdziwym życiu - wręcz przeciwnie. Poprostu wygląd to ważna sprawa w życiu i mając takie możliwości jak dziś korzystamy z tego. Nie rozumiem skąd w was tyle hejtu i obrażania osób, które robią sobie operacje plastyczne?

#chirurgiaplastyczna #makijaz #logikarozowychpaskow #uroda #p0lka #przemyslenia
Pobierz twojastaraglosujena_korwina - W nawiązaniu do wpisu @BurzaGrzybStrusJaja , wpis - Pan...
źródło: comment_1622049395hgylSj3TbzUT2AR6kJLBQ5.jpg
  • 14
@twojastara_glosuje_na_korwina: Jeśli ci to podniosło samoocenę to było warto.
Co do tego, że wygląd dużo daje to nie mam złudzeń, bo większość jednak ludzi na niego zwraca bardzo dużą uwagę (szczególnie facetów).
Ale co do tych ust, to ciężko mi się wypowiedzieć czy mi się podobają, czy nie. Chyba bym musiał zobaczyć przed sobą tą osobę aby stwierdzić ¯\_(ツ)_/¯
Nie rozumiem skąd w was tyle hejtu i obrażania osób, które robią sobie operacje plastyczne?


@twojastara_glosuje_na_korwina: Hejtu to za duzo powiedziane. Nikt nie twierdzi ze operacje plastyczne to zlo wcielone. Ale proponuje otworzyc slownik na slowie "umiar".

Malo mnie interesuje dlaczego ktos robi sobie operacje plastyczne-jego cialo, jego zycie. Mozna je robic bo "natura cos spaprala", bo sie uleglo wypadkowi albo poprostu bo cos "nie pasuje". Ale ponownie slowo klucz "umiar".
@twojastara_glosuje_na_korwina Zastanawiam się co musi w baniaku siedzieć żeby tak się szpecić. Zamiast pracować nad sobą, poczuciem własnej wartości, wewnętrznym krytykiem i samoakceptacją lepiej #!$%@?ć sobie jakieś gówno do ryja i wyglądać jak z komiksu spoodermana - szybciej, prościej, bez podejmowania wysiłku. To tylko bardzo krótkotrwałe leczenie kompleksów. Dlaczego widzimy laski z brwiami od kątomierza, wargami spod odkurzacza i nadmuchanymi piersiami? Kompleksy i sztucznie napompowane oczekiwania społeczne oraz presja robią swoje. Ale
@BurzaGrzybStrusJaja: Widzę że jesteś prymitywem. I jeszcze raz powiem - to że dziewczyny robią sobie operacje plastyczne to nie powód by z nich szydzić. Spojrzałam na twój profil i widzę pod jakimi tagami się udzielasz co samo mówi za siebie. Jeśli wy szydzicie z czyjegoś wyglądu tak jak z mojego czy innych dziewczyn to jakim prawem czepiacie się kogoś że wyśmiewa was za wzrost czy wygląd? Przegrywy to poprostu himalaje toksyczności