Wpis z mikrobloga

@kumpek20: Rozmowa jest zawsze jedynym rozwiązaniem. Ciche dni psują relację i wprowadzają tylko i wyłącznie niezrozumienie i frustrację. Co gorsza, można wziąć ślub i robić takie rzeczy, a potem po 20 latach nagle sobie wyrzucać jakieś nieprzegadane głupoty, które potrafią ludzi gnębić w środku latami.
Także zgodnie z wiarą:

Słońce niech nie zachodzi nad waszym gniewem


Pozdrawiam
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kumpek20: Nie zasługuje na Ciebie i na Twoje żarty. Kobiety 100x gorzej znoszą spanie samej niz faceci. Jak my sie sprzeczamy to w pewnym momencie mówię, że ide spać na kanape, jej palą sie styki i mówi "No juz bez przesady, po co te nerwy" XD
Ale i tak ide spac na kanape, bo tam jest TV i wygodniej mi się spi samemu, a jak coś fajnego leci, to se pooglądam
@zpord nie wiem co laski z tym mają, #!$%@? wspólne spanie to jakieś dance macabre, co chwilę jakieś przytulania przez sen #!$%@? figur jak w łyżwiarstwie XD Ciągle niewygodnie bo #!$%@? się przeszczepami na pół wyra albo smyra przez sen. Uwielbiam spać sam bo wiem że się wtedy wyśpię, a różowa aż dostaje konwulsji na myśl że spędzi noc sama bo na przykład ja jadę w delegację/ do rodziny/ znajomych itp XD