Wpis z mikrobloga

Dobra tez skorzystam z okazji i szukam piosenki, którą z tego co kojarzę czarny raper nawijał i w refrenie chyba było „baby take a sit” Ostatnio słyszałem jakiś remix tego, ale niestety nie miałem jak sprawdzić co to leci :/
  • Odpowiedz
@oficjalniemartwa: Fajny kawałek, ale... Ostatnia pielgrzymka papieża do polski miała miejsce w 2002 roku twój teledysk jest z 2012 ;) Pamiętam dokładnie tą pielgrzymkę bo rodzice oglądali w telewizji cały dzień papieża i nie mogłem słuchać muzyki. A ja wtedy całe dnie oglądałem wszystkie możliwe programy z teledyskami ;)

Najgorsze że pamiętam tylko te żarówki, nie mam pojęcia co to był za gatunek muzyczny.
  • Odpowiedz
@maxwol: tez tak kiedyś miałem. Znalazłem te piosenkę szukając po plejlistach stacji radiowych których mogłem akurat słuchać, to chyba akurat było RMF FM. Mniej więcej wiedziałem w który dzień i o której godzinie to grali, a harmonogram był podawany w necie. I w koncu trafiłem :)
  • Odpowiedz
@bomba4: To nie był animowany teledysk, realne lachony i realma krwawa rozwałka w klubie, jednak wtedy też YT podkładał mi też ten kawałek z kotami do proponowanych.

Jednak wchodził jeden typ do klubu, dostał chyba zlecenie i na koniec jak wrócił po wykonaniu zadania też go zleceniodawca odstrzelił.

Fajny elektroniczny kawałek, jestem zły że go nie zgrałem ... tak samo jak jeden 1-2h meshup z tomorrowland ... (YT go wyciął
  • Odpowiedz
@maxwol: Jeśli potrafisz ją zanucić to jest taka strona midomi.com - wystarczy zanucić i dostaniesz kilka możliwych opcji. Czasami nie działa za pierwszym podejściem.
  • Odpowiedz