Wpis z mikrobloga

Śmieszy mnie dzisiejszy festiwal odruchów perystaltyczych jelit naszych kolegów z #neuropa i #bekazrazem którzy to poklepują się po plecach informując nas, że:

"doktór Mencelele (nazwa automasakrowana) się skomrpomitofał i w ogóle to miała byc orka lefaków a była orka Memcema hyhy" (wypowiedź neuropoizowana)

Kisnę trochę, jak nasze robaczki liberalne i komuszkowe nadal wierzą w to, że:
1. Cokolwiek koncesjonują i ktokolwiek poza ich kolegami zwraca na nich uwagę
2. wypiek znaczy w internecie tyle co FB albo YT
3. nic się nie stało, że wczorajsza rozmowa była hitem internetóf
4. tygodniowe spamowanie głównej anty-konfederacją ma większe zasięgi niż 2,5 godzinna rozmowa na YT

( ͡° ͜ʖ ͡°) pozostaje zaśpiewać, "Nic się nie STAŁO! Neuropo nic się nie STAŁO! Nic się nie stało, że na wypieku lewactfo się ZE*ŁO"

I tradycyjnie:

"Zajrzeli mi do waliz,
sprawdzili szopę,
nie zajrzeli mi do d
y
tam miałem neuropę"

( ͡° ͜ʖ ͡°)

#konfederacja #4konserwy #neuropa #bekazrazem #bekazlewactwa #kanalsportowy #polityka
qluch - Śmieszy mnie dzisiejszy festiwal odruchów perystaltyczych jelit naszych koleg...

źródło: comment_1622025496fdc000e7vt868q6BFIKtAp.jpg

Pobierz
  • 22
Kisnę trochę, jak nasze robaczki liberalne i komuszkowe nadal wierzą w to, że:


@qluch: myslalem ze to Mentzen wlasnie jest liberalem wolnosciowcem xD
@qluch: Problemem są trolle, które bezczelnie i cynicznie wykorzystują ten portal do wojenki światopoglądowej lewica - prawica. Zwłaszcza z pewnymi kolorowymi awatarami jak pewien użytkownik co przed wyborami spamował.

Najgorsze jest to, że nie ma tu właściwego rozwiązania. Same te trolle stworzyły chochoła polegający na obrzydzeniu ludziom korzystania z tego portalu poprzez zasypanie go wojną i manipulowaniem, bo wiedzą że druga strona zaproponuje rozwiązanie następujące - uregulowanie kwestii korzystania z tego
myslalem ze to Mentzen wlasnie jest liberalem wolnosciowcem xD


@Haqim: jest wolnościowcem a więc konserwatywnym liberałem, nie jest utylitarystą a więc nie jest libertarianinem, trochę mylisz pojęcia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@qluch: O czym ty mówisz? Przecież to kuce sie wiją i mówią, że stanowski to lewak. Neuropa mówi to samo co zawsze, Memcen to katol do kwadratu i ten filmik to dowód i po prostu z niego kisną xD
Ty serio myślisz, że kogokolwiek przekonał, do tego, żeby batożyć gejów? Internet się obraca wokół młodszych pokoleń, dla których homoseksualizm to akurat normalna rzecz jaką ktoś potrafi czuć. Więc jak słyszą memcena
SirSherwood - @qluch: O czym ty mówisz? Przecież to kuce sie wiją i mówią, że stanows...

źródło: comment_162202583830S0MyrHytcTE1lZLLel2N.jpg

Pobierz
@Kjedne: A nie rośnie? Wynik średniej sondażowej to 8,3%, czyli jeden z najwyższych w historii (tylko dwa razy było wyżej - 8,4 i 8,7). Od pięciu miesięcy ciągły wzrost. Do tego właśnie wyprzedzili lewicę, której średnia sondażowa za ten miesiąc to 8,2%.
Problemem są trolle, które bezczelnie i cynicznie wykorzystują ten portal do wojenki światopoglądowej lewica - prawica. Zwłaszcza z pewnymi kolorowymi awatarami jak pewien użytkownik co przed wyborami spamował.


@Aik32fr45yd: ¯\_(ツ)_/¯ Dlatego wypiek nigdy nie będzie poważnym miejscem, to się śmieszkuje i trolluje

Zatem każdego dnia trzeba uświadamiać że trolle wykorzystują ten portal do wojenki politycznej.


@Aik32fr45yd: Dokładnie, o tym trzeba koniecznie przypominać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przecież to kuce sie wiją i mówią, że stanowski to lewak.


@SirSherwood: Mireczku, jak chcesz to powiem ci, że krul to lewak, to jest wypiek tu się pier***i głupoty. Przestań się ośmieszać i nie traktuj tego portalu poważnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@arahooo: Ksywki są spoko, nie wiem o co ci chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@qluch: A po polsku? xD Wykop to tylko przykład jeden z wielu. Są też inne strony, na yt są inne kanały gdzie ludzie pewnie cisną beke z wczorajszej akcji i konfy.
@Kjedne: Promowanie wolnego rynku i wolności personalnej też jest ważne, przecież to nie jest tak, że nie możemy robić tych
@qluch: nie no, gdyby nic się nie stało, to nie byłoby tej defensywy i fikołków, a były jak zwykle gdy ktoś z konfy na dłużej otworzy gębę. Życzę konfederatom więcej fajnych wywiadów.