Wpis z mikrobloga

Mija drugi miesiąc stosowania huela, dwa opakowania wystarczyły mi na półtorej miesiąca. Zazwyczaj pije proch na śniadanie a przez resztę dnia jem tradycyjne posiłki. Ze smaków wanilia dobra, słony karmel dobry, czekolada paskudna a zaraz sprawdzę bananowy. Najważniejsze, że zrzuciłem 4,5kg i wracam do wagi z przed roku ()
#huel
  • 9
  • Odpowiedz
@lrllrlrr: wiem, że zielone konto i takie #!$%@? o huelu brzmi jak marketing no ale ¯\_(ツ)_/¯
Co do zielonki, chciałem się zalogować na stare konto to nie pamiętam hasła, jak próbowałem założyć nowe to była informacja, że już istnieje konto na dany email a jak chciałem przypomnieć hasło to email nie docierał. Więc jestem tu, zielonka.
  • Odpowiedz
Jednocześnie zacząłem jeść huel i kontrolować kalorie, na pewno jem mniej kalorycznie i zdecydowanie mniej pije alkoholu, pilnuje się ze słodyczami. Wiele czynników się na to złożyło.
  • Odpowiedz
@littlejunkie420: No właśnie czuję, że ogrom roboty zrobiła zmiana stylu życia. Ja nie mam czasu na gotowanie i zastanawiam się czy huel to dla mnie dobre rozwiązanie. Śniadanie zwykle akurat jadam chyba najlepsze ze wszystkich posiłków :D gorzej z obiadami i kolacjami :/
  • Odpowiedz
@rottenkitten321: powiem ci ze ja nie lubię gotować i taki szejk z rana mnie ratuje. Wstaje, myje zęby, robię huel i wstawiam do lodowki na godzinę. Koło 8:30 wypijam i mi tak wystarcza do 12. Z drugiej strony możesz zrobić sobie wcześniej i później na obiad tylko takiego szejka #!$%@?, super sprawa
  • Odpowiedz