Wpis z mikrobloga

@KoltajlPszeniczny:

Konfederacja proponuje likwidację obowiązkowego ZUS oraz zwiększenie limitów działalności nierejestrowanej, brakuje jednak szczegółów na temat tych rozwiązań.


Dalej w tym dokumencie nie ma danych, na których opierasz tę grafikę. Brakuje szczegółów w tym dokumencie, którym jest odniesienie do przedsiębiorców. Nie bardzo wiem, jak to ma bronić twoją manipulację?
  • Odpowiedz
@AlgorytmPrima: Czekaj czekaj, czy fakt ze konfa nie ma żadnego pomysłu jak realnie wprowadzić swój super pomysł nazywasz MOJĄ manipulacja? XDDD
Nie podali żadnych danych jakby to miało działać, każdy normalny człowiek by założył ze tych pieniędzy nie będzie
Każdy
Poza konfiarzami (No i może ci co są za lewica bo to takie same dzbany albo i gorsze)
  • Odpowiedz
@defkor: umiejetność rozumienia tekstu czytanego (i to jeszcze #!$%@? mema) i wnioskowanie na poziomie jaskiniowca.
Ten mem nie sugeruje, ze należy wyśmiewać syna bo głosuje na konfe, tylko, ze głosowanie na konfe jest oznaka niedojrzałości.
Już pomijajac słuszność tej teorii, to pokazałeś jesteś dzbanem, nie dziwne ze siedzisz na czarnej xd
  • Odpowiedz
A ja pamiętam jaka afera była jak analitycy z banku ING uznali program Bosaka za znacząco pozytywny gospodarczo. Jako jedyny kandydat. Pewnie też niedorozwinięte głupie prawaki.
  • Odpowiedz
  • 2
@Zlpnc bo stary glosujacy na pis albo biedronia jest dojrzaly? Po prostu tak wyglada twoja tolerancja, jak ty nawet nie znasz tego pojecia. Ch*j mnie twoja czarna nietolerancyjny, prosty lamusie obchodzi XD
  • Odpowiedz
@KoltajlPszeniczny: podatki są złe bo zazwyczaj są malwersowane a płacąc na np. drogi w paliwie tylko 25% idzie na drogi reszta na koleje i górników i ch wie co jeszcze. Jak ktoś mówi akcyza na drogi to nie dość tego że oszukuje wprowadza w błąd to jeszcze okrada bo na drogi to nie idzie. Nie jestem fanatykiem/wyborcom konfy po prostu nie ma partii która mówi o obniżeniu podatków/uproszczeniu. Dlaczego ja
  • Odpowiedz
@KoltajlPszeniczny: Gówno prawda. Afera była bo ING oceniło jego program pozytywnie gospodarczo a jakieś banany z Akcja Demokracja (hehe, cóż za ironia) stwierdzili że przecież nie mogą bo przecież on faszysta/homofob/tu wpisz dowolny inny epitet którym lewica określa inaczej myślących.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KoltajlPszeniczny: co to za różnica ile co kosztuje, już teraz Polska jest zadłużona, można ją dalej zadłużać, dług zrolowac I dać wnukom do spłacenia. Poza tym, konfa czasami nie postuluje teorii małego państwa z małymi wydatkami? Jeśli madrze utnie się wydatki i zmniejszy podatki, zaprowadzi porządek w papierologii to nie widzę powodu dla którego to miałaby być zła rzecz.
  • Odpowiedz