Wpis z mikrobloga

@megaloxantha: jak beda chcieli wrzucic PoS to raczej zrobią to przy sprzyjającym trendzie. Jak będziemy szorować o dno, tak jak to się teraz na to zapowiada, to raczej nie będą marnowali takiego newsa na to, zeby przeszedł bez echa i przeczekają az do hossy, zeby skupić na sobie uwagę inwestorów i osłabić BTC.
  • Odpowiedz
@megaloxantha: no ja wiem, że głośno może nikt tego nie mówi, ale na pewno w teamie mają ekonomistów i socjologów, którzy myślą w sposób nastawiony w mniejszym stopniu na ideowość a w większym na profit i skuteczność (w rozumieniu nie stricte technologicznym, tylko marketingowym, tj. żeby taki upgrade naprawdę dobrze sprzedał ETH).

Co z tego, że wystrzelą z PoSem jak krypto będzie martwe w SM po fali spadków, albo będzie żywe,
  • Odpowiedz
@Puszkov: ty sobie wyobrażasz ethereum jako jakąś profesjonalną korporację a w rzeczywistości wszystko jest ogarniane przez programistów z całego świata dyskutujących na discordzie
+ rozmowy głosowe pokazywany live na youtube

Ogólnie wszyscy chcą jak najszybciej tylko różne opinie jak szybko się da. Niektórzy uważają że w 2021 będzie tylko oficjalny testnet i jak dobrze podziała kilka miesięcy to dopiero merge.
  • Odpowiedz
@megaloxantha: Ja obstawiam jednak pierwszą połowę 2022. Dosłownie *wszystkie* prognozy dotyczące dużych wdrożeń były jak do tej pory zbyt optymistyczne.

Przykład: Beacon chain prognozowany na lato 2020, wystartował w grudniu
  • Odpowiedz