Wpis z mikrobloga

@ekjrwhrkjew: o tym tez mowil, nie slyszales? kazda z instytucji ma prawo do swoich negocjacji i ustawek. To ze jedni sa wieksi i maja inne ustawki jest naturalne w takim sensie ze no kazda instytucja ma swoje rzeczy, a jak powiedzial Mentzen instytucja z 1000 letnia historia moze miec duzo tych korzysci
  • Odpowiedz
@ekjrwhrkjew: jakies, minelo Y minut od tego, ja slucham to co jest teraz bo zaraz bedzie milion brakow. Moze jutro jak bede pamietam to poslucham od poczatku i jesli cos sie skojarzy to moze sie odniose (bo rownie dobrze moze mowic o czyms innym i nawet nie skojarze ze to jest to)
  • Odpowiedz
@ekjrwhrkjew: Organizacje religijne jak każda inna organizacja ma wpływ na politykę. Mniejszy bądź większy w zależności od kraju. Podobnie jak duży wpływ na politykę mogą mieć potężne związki zawodowe, banki .. Wystarczy mieć albo hajs bądź dużą grupę ludzi na którą ma się choćby minimalny wpływ.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@ekjrwhrkjew: staram się być obiektywny i przytoczyłeś kontekst rozmowy, ale nie dodałeś, że mówił również tępieniu przekupstw i innych rzeczy w kościele. Lepiej o tym nie mówić, bo nie będzie plusów.
  • Odpowiedz
  • 1
@ekjrwhrkjew tak to jest jak się źle słucha lub ma się problemy ze zrozumieniem. Sławek kilka razy powtarzał stanowskiemu bo ten najwidoczniej nie rozumiał jak i Ty.
  • Odpowiedz
@adrian-muffinz: Nie dodałem dlatego, ze napisałem ten wpis prosto po jego wypowiedzi, a o tym co ty napisałeś mówił później. Zresztą jakie to ma znaczenie, sam Metzen powiedział, że do ludzi trafia prosty przekaz i oni tak robią w konfederacji, więc ja robię prosty przekaz i są plusy
  • Odpowiedz