Wpis z mikrobloga

Tego to nie wiem, ale mi tam nawet sam Rydzyk na pobożnego nie wygląda xD


@ekjrwhrkjew: To też racja, tyle tylko żeby zostać zakonnikiem, to tak czy inaczej zakładam, że przynajmniej w przeszłości musiał być głęboko wierzący. No chyba, że poczynił taką życiową decyzję od razu mając w głowie budowę wielkiego, medialnego imperium i drenowania portfeli starych babć. Ale to musiałby być świetny i pewny siebie strateg, jeśli poszedł do
  • Odpowiedz
@ekjrwhrkjew: nie wiem czy wykop jest odpowiednim miejscem na szerzenie nieprawdziwych informacji ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie jestem konfederatom, ale po wczorajszej rozmowie Sławka nie zauważyłem przekazu nieprawdziwego takiego jakim jest twój wpis xD
  • Odpowiedz
@ekjrwhrkjew: to jest wyciągnięte z kontekstu jw. pisałeś, nie przesłuchałeś całego dialogu. Wyciągnąłeś jedno z pytań i robisz szum który nie ma znaczenia w całości dialogu. Jaki jest sens robienia tego typu burzy?
Stanowski powiedział: "Precz z gejami i żydami" i jaka jest spójność tej wypowiedzi do reszty jego wypowiedzi która jest odwrotna.
  • Odpowiedz
@bastek66: Ale to powinno być wprowadzone takie rozwiązanie typu:

Orlen chcę się gdzie reklamować i teraz tak. Telewizja, która ma oglądalność 100 tyś dostaję więcej pieniędzy niż telewizja która ma oglądalność 3mln, to musi być jakoś wszystko przeliczane proporcjonalnie, aczkolwiek nie wiem czy taki przepis jest realny do wprowadzenia.
  • Odpowiedz