Wpis z mikrobloga

Pan Elliot Page proszę państwa.
Nie żeby pochwalać i nie żeby wyśmiewać czy potępiać.
Zapodaje jako ciekawostkę.

I z tej okazji mam jeszcze pytanie i proszę o przemyślane wypowiedzi.
Wiem że to nadal biologiczna kobieta. Nich będzie że wg niektórych z was ma zaburzenia psychiczne a wg innych hormonalne lub jeszcze inne. Skoro czuła się źle w swoim ciele i teraz czuje sie dobrze oraz robi wszystko by jednak zmienić płeć to gdybyście znali jego osobiście to zwracalibyście się do niego zaimkiem...

#4konserwy #neuropa #gender #transseksualizm #lgbt #ellenpage #ciekawostki
4pietrowydrapaczchmur - Pan Elliot Page proszę państwa.
Nie żeby pochwalać i nie żeb...

źródło: comment_16219621846YGMSpp3dOUVTGcxxRwmdI.jpg

Pobierz

Jaki zaimek osobowy:

  • On 78.5% (84)
  • Ona 21.5% (23)

Oddanych głosów: 107

  • 12
@4pietrowydrapaczchmur: nie każdy kto zmienia płeć to psychol, jeśli niektórzy czynili od zawsze świadome decyzję ku temu to trzeba ich wspierać. Chodzi bardziej o to żeby te decyzje były przemyślane i nie dotykały dzieci. Jak mu dobrze i nie będzie głosił poglądów typu "mężczyzna może urodzić dziecko" to czemu miałbym nie szanować takiej decyzji? Szczególnie, że coraz bardziej wygląda jak facet. Jego sprawa.
każdy kto zmienia płeć to psychol, jeśli niektórzy czynili od zawsze świadome decyzję ku temu to trzeba ich wspierać


@SuslogonPreriowy: Leczyłem się psychiatrycznie więc mnie nie obrażaj. Swoją drogą człowiek zaburzony może mieć takie jazdy których mu narkotyki nie dadzą np. czuć ogon którego nie ma - > to są tzw halucynacje cielesne.
Także nie wykluczam takiej przyczyny tymbardziej, że to co jest kobiece a co męskie wdrukowała nam kultura reszta
@Cymes: ale tu nikt nie mówi o wielu płciach tylko o zaburzeniu biologicznym, które świadczy o błędnie dopasowanym ciele do orientacji, która została zaprogramowana w mózgu. Nadal mowa o dwóch płciach.

Co do słowa psychol: osoba chora to nie psychol. Psychol to osoba, która świadomie dopuszcza się czynów krzywdzących innych lub siebie.
@SuslogonPreriowy: Ciekawi mnie czy osoby wychowane w typowo jednopłciowym środowisku np. klasztor miały częściej takie zaburzenia. Bo niby skąd wiadomo co kobiece a co męskie i czy wtedy odczuwaliby wstręt przed własnym ciałem jeśli nie znaliby tej drugiej płci, nie byłoby porównania
@pianinka: otóż to. Wiele wykopków nie robi rozróżnienia na "mój znajomy" i "ta znana osoba której nie znam" a dodatkowo kieruje się nienawiścią do politycznej ideologii nie patrząc na człowieka którego ma przed sobą.
Dlatego podoba mi sie pierwsza wypowiedź w wątku.
Dopóki ktoś nie będzie głosił politycznych poglądów to nie należy do jego osoby podchodzić jak do ideologii tylko jak do człowieka.
Dlatego też jakiś czas temu stworzyłem taka grafikę
Dlatego też jakiś czas temu stworzyłem taka grafikę która na wykopie nie jest zbyt lubiana:


@4pietrowydrapaczchmur: No ciekawe czemu nie jest lubiana... może dla tego, że to chochoł próbujący podzielić LGBT (nieudolnie, ale jednak) po to aby nie dopuścić do zrównania praw? To samo mówi Korwin.

Homoseksualista to normalna osoba która chce kochać i być kochana.

Gej to człowiek który obnosi się ze swoją homosekualnością, nieraz narzuca ją innym i prowokuje.