Wpis z mikrobloga

Wiem, że dla niektórych to oczywistość, dlatego proszę o wyrozumiałość chcę podłączyć wideorejestrator i pociągnąłem już przewody wszystkie jak należy, wiem też w jakie sloty w skrzynce należy podpiąć tylko chcę dobrać bezpiecznie amperaż, żeby było bezpiecznie bo podobno jak się da za duży bezpiecznik to może przepalić przewody. Bezpiecznik zapalniczki to 15A, więc wtykam przewód z bypassem z samym bezpiecznikiem 15A, bez dodatkowego, żeby niezwiększać amperów w obwodzie. Drugi slot znalazłem pusty nie użytkowany, więc wciskam bypass z bezpiecznikiem jednym 5A, a masę daję na śrubę.
Czyli tak jak napisałem, obwód zwiększe tylko o dodatkowe 5A. Jest OK? Może inaczej zrobić?
#wideorejestrator #elektronika #elektryka #elektroda #elektrotechnika #samochody #motoryzacja
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ortaliontrenera: widziałem, że pytałeś też w poprzednim wpisie. Ten wynalazek z obrazka rozgałęzia fazę na dwa obwody podłączasz ten czerwony kabelek do plusa rejestratora. Jak nie wsadzisz drugiego bezpiecznika, to nie będziesz miał ciągłości obwodu i wideorejestrator nie będzie miał prądu, muszą być dwa bezpieczniki.
Oryginalny bezpiecznik od zapalniczki wsadź w pierwszy slot, jak nie dostaniesz mniejszego to 5A może być na kamerę, tu nie ma co się bać, to jeszcze
Pobierz HetmanPolnyKoronny - @ortaliontrenera: widziałem, że pytałeś też w poprzednim wpisie....
źródło: comment_1621960633yoDiSVDBjcufI8o0WzNslA.jpg