Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#kredyt #pozyczka #chwilowki #finanse
Potrzebuje kredyt ok 40k na remont i wyposażenie mieszkania, którego jestem właścicielem, jednak bank z automatu odmówił na podstawie art 10 o prawie kredytowym. Najpewniej chodzi o chwilówki, pętlę zadłużenia która zaczęła się w 2018 roku. Zaległości w spłatach były spore. Na ten moment mam wszystko spłacone, stabilną pracę na stałe, perspektywę na przyszłe podwyżki lub jakiś awans. Ostatnie zadłużenie było spłacone w styczniu lub lutym tego roku. Spłacałem u komornika (bez zajęcia konta) od razu całość. Pytanie do was mireczki w jaki sposób mógłbym trochę naprostować tę sytuację. Doradca finansowy? Pisma do wierzycieli o cofnięcie zgody na przetwarzanie danych?
Ps nigdy nie bierzcie chwilówki xD a jak już jesteście w gównie po uszy poproście bliskich o pomoc.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60acb74c31a2c7000b20c701
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: zacznij budować scoring, wykup bik i zobacz ile tam masz. Weź jakiś niski kredyt na byle gówno, spłać go ładnie. To chwilę potrwa. Chwilówki wcale nie niszczą score'u, niszczą go niespłacone chwilówki.
Ja mam wziętą KAŻDĄ darmową chwilówkę jaka była w tym kraju, łącznie ponad 40 pewnie i scoring 91/100.
@mitatuyo: widzę ze zaglebiłeś temat :)
Czy KK poprawia scoring?
Zadłuzenie co miesiac spłacsne z automatu.
Czy wysokość limitu ma znaczenie? Mam teraz ponad 10 tysiecy i wolałbym mniejszy - bezpieczniejszy poziom.
(W zasadzie to Kredytowki potrzebuje tylko żeby raz do roku kupić bilety na samolot ale co roku jak chce zrezygnować to przedłuzaja na rok za darmo)
@ZaczynamNaZielono: pracuję w branży pożyczkowej od 2013 roku, najpierw pracowałem w 3 firmach pożyczkowych, w tym u lidera rynku jako digital marketer - także co nieco wiem jak to działa :)
Każdy spłacone zobowiązanie kredytowe zwiększa Twój scoring, także kk.
Niestety nie wiem czy wielkość limitu ma znaczenie na score w BIK.
Firmy pobierają wynik z BIKu + mają jeszcze swój score, ale to inny temat.