Wpis z mikrobloga

@Bolerro: nieźle... tak się podkładać dla paru złotych...
Gumka miała naruszone opakowanie? Bo jeśli tak, to chyba nie można by było dokonać odstąpienia od umowy (artykuły higieniczne w niezapieczętowanym opakowaniu) i Janush by się próbował wymigać (przed zwrotem, bo przed 'skarbówką' to raczej go nic nie uchroni za takie wałki).
  • Odpowiedz
@Wdermn: okej, rozumiem. Nie wiem co to za model maszynki co kupiłem jakiś czas temu (brodę raczej tylko przystrzygam, na 0 golę najwyżej szyję albo wyrównuję policzki), ale kosztowała jakieś 100zł i nigdy nie będę chciał wracać do jednorazówek. Dla mnie różnica w komforcie golenia jest ogromna
  • Odpowiedz
Janusz pewnie nie będzie chciał Cię robić w #!$%@? na gwarancji/rękojmi, bo wie, że możesz mu zrobić syf. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Bolerro: Gumka jest gratis z prostego powodu. Będzie ruchanie. Ty będziesz ruchany w przypadku gdy sprzęt padnie a gość w ramach gwarancji wyśle ci hajs za maszynkę z powrotem (1zł) albo ty możesz gościa wyruchać na hajs zwracając mu gumę i otrzymując maszynkę za zeta.
  • Odpowiedz
@Wdermn: znaczy że jest ostra ¯\_(ツ)_/¯ kiedyś słyszałem, że najlepiej jajca golić po ochłodzeniu ich zimną wodą - mało przyjemne, ale skóra wtedy się kurczy i trudniej o nią zahaczyć ostrzem
  • Odpowiedz