Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kruqu: zacznij od exów od Sony. Ja do grania. Uncharted 4 i remaster The last of us to na początek. Oczywiście nie zapomnij o God of war bo to obowiązkowy hit!
@remfreak: Uncharted 4 ograłem i uważam że to wspaniała gra. Jak po niej zabrałem się za TLOU to miałem wrażenie że strasznie drewniana i się poddałem. GOW mi nie podpadł wcale i chociaż piękny jak cholera to sobie odpuściłem. Dzięki za rekomendacje!
@Kruqu: Jakie to nie byly promki to i tak bardziej sie oplacaja cdeki mam na stanie uncharted jak cos ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Patus_Michal_Pol: Trudno się nie zgodzić, chociaż jak gra kosztuje 20-30zł to kupuje dystrubucję cyfrową, żeby się nie pierdzielić.
@ironlelele: TLOU to jedna z tych gier, do których się nie mogę przekonać. Dla mnie również drewno i po prostu słaba gra, a praktycznie wszystkie exy konsolowe ograłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na Just Cause rzeczywiście szkoda czasu, to jest odmóżdżacz jak masz za dużo wolnego czasu
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kruqu: dodany jest nowy trzeci semestr (jeszcze do niego nie doszedłem ale jestem całkiem blisko) i postacie, poza tym usprawnienia w gameplay, odblokowanie funkcji screenshotów (tylko w zawartości z podstawki)