Wpis z mikrobloga

#szczepienia #moderna

Ten kraj i ta akcja że szczepieniami to kpina. Gdy mój rocznik mógł się rejestrować na szczepenia, zapisałem się na J&J. Dlatego tak, że przez pracę jaka mam zależało mi na jednej dawce. Dwa dni przed planowanym terminem, dostałem info ze zmieniaja mi na Pfizera i co nam zrobisz. Znów loguje się na moje konto. Szukam j&j, ale brak w okolicy. Zmieniam na moderne, bo mam bliżej. Plus opcja że mogę podjechać sobie autem i bez wychodzenia z niego mnie zaszczepia. Ok. Zaszczepiłem się, dostałem kartkę z następnym terminem. Patrzę w kalendarz nie ma mnie wtedy. Praca w delegacji. Informuje panią co mi dawała zastrzyk. Powiedział, dzwonić na infolinię. Dzwonie na 989. Info ze oni nie mogs zmienić. Logowanie na koncie. Nie mogę zmienić. Dzwonię bezpośredni do oddziału gdzie się szczepiłem. 3nr. Żaden nie działa. Tzn nie odpowiada. Skrzynka zawalona. Znów na 989. Pani mówi że też ma tylko takie nr telefonu i nic nie poradzi. Pojechałem na miejsce szczepień. Tam dobrzy ludzie mi zmienili.po wyjaśnieniu na czym polega mój problem. Wreszcie mam termin ktory odpowiada. Wszystko już po planowane. Jest dovrze.
Do dziś minęło kilka dni. SMS. Znów zmienili mi date. Z powrotem na dzień w którym mnie nie ma. Ręce mi już opadają. #covid19
  • 4
Plus opcja że mogę podjechać sobie autem i bez wychodzenia z niego mnie zaszczepia


@ImeNs: Gdzie są takie punky? Jak to wygląda? Też bym się pisał na taką opcję.
@gardan: np Wrocław stadion. W domu wypełniasz dokumenty. Podjeżdżasz na swoją godzinę. Dajesz papiery. Temperatura. Mowia który namiot. Przez okno zastrzyk. Parking na 15min.jak coś się dzieje to trąbisz
@ImeNs: Super sprawa. Nie wiesz, czy mają Pfeizera? Ponoć to problem przy punkach Drive -through, ze względu na przechowywanie. No i nie ma wywiadu lekarskiego przed?